Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS5 vs android ice cream...

IOS5 vs android ice cream sandwich?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?
2012. márc. 2. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
android!
2012. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mind2 jó szerintem ios mivel sokkal jobban van optimizálva (ugye nem 100 készülékre kell hanem csak az iphonekra) +appstore nagyon jó és maga az egész kezelőfelület jobban bejön
2012. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ice Cream Sandwich. Nem csak egyfajta, túlárazott készüléken kaphatod meg. Testreszabhatod ahogy neked tetszik. Mindenféle hülye kliens nélkül használhatod a telefonod, pakolhatsz rá programokat...stb Az egész sokkal szabadabb (és pont ezért sokkal jobban kicsúszhat a kezed közül)


Ha nem szeretsz vacakolni vele hogy magad állíts be mindent úgy ahogy te szeretnéd az iOS egy jó stabil hosszú életű rendszert ad a kezedbe. A iPhone 4 szerintem egy szép elegáns készülék.

2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
épp amit leírtál instabilabbak az androidok. Ios zárt viszont cserébe atomstabil és elegáns nem kell semmit csinálnod csak használnod
2012. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
+az iphone jailbreak-elve mindent nyel.
2012. márc. 2. 21:07
 6/21 anonim ***** válasza:

Android párti vagyok, nekem inkább kéne egy 2.3.3-mas droidos teló, mint iPhone 4S, de valakinek meg inkább kéne a legelső iOS, mint egy ICS-es teló.

Szóval ízlések és pofonok, mindkettő jó, viszont mindenkinek csak az egyik jön be.

2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bp1985 ***** válasza:

Ios zárt viszont cserébe atomstabil és elegáns nem kell semmit csinálnod csak használnod



Persze, külső programhoz nem kell jailbreak, ugye???? BT használatához nem kell külön progi, ugye? Mindenféle gépre telepített sw nélkül másolsz rá akármit, ugye? Atomstabil:) Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye?:) Android is tud fagyni, de ios még ujra is indul mellé Droiddal szemben:)

2012. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Abba azért igaza van, hogy iPhone-t kiveszi a dobozból és kb kész az egész rendszer, Androidra meg 5-10 percet is el kell szarni az életedből, hogy ténylegesen személyre szabd.
2012. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bp1985 ***** válasza:

Androidra meg 5-10 percet is el kell szarni az életedből, hogy ténylegesen személyre szabd.


Ehh? Inkább maradtál volna csendbe...

2012. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért, talán nem?
2012. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!