Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le a videót?

Miért nem játssza le a videót?

Figyelt kérdés
Készítettem egy videót SGS2-vel HD-ben,de mikor felmásoltam a gépre nem akarja lejátszani semmi.A telefonom viszont meg lehet nézni.Valami ötlet?
2012. febr. 26. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
mp4 fájlformátumba mentette el.
2012. febr. 26. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a géped nem támogatja az mp4 formátúmú videókat. Nekem is volt ilyen baj egyszer. Át kell konvertálnod a videót olyanba amit a géped is támogat. Erre ajánlom a Real Player nevű programot. Van hozzá külön egy konvertáló program amivel nagyon sokféle formátumot tudsz készíteni.
2012. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálom:)
2012. febr. 26. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
hasznalj km playert vagy vlc player a gepeden, szine mineent lejatszanak kodek pack nelkul... es meg hejet is alig hasznalnak! mehet a like ha sikerul lejatszani! ;)
2012. febr. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
töltsd le CCCP codec packot, baromi jó csomag, és a benne lévő lejátszónak az az erőssége hogy kihasználja a videókártyát, és így még egy marha régi gépen is lelehet vele játszani szinte bármilyen felbontást
2012. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!