Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le az...

Miért nem játssza le az mp4-esem az mp4 formátumú videót?

Figyelt kérdés

Sony NWZ-S615F mp4 lejátszóm van. A videói között alapból rajta volt egy videó ami MP4 formátumú, és azt lejátssza. De Most aTube Catcher-el letöltöttem egy videót youtuberól, átkonvertáltam mp4 formátumba de mégsem játssza le. Azt írja ki hogy nem támogatott. :S


Mit csináljak? Esetkeg valami más fájl formába tegyem?


2010. aug. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nem mindegyik mp4 kiterjesztésű fájl ugyanolyan. más a kódolása. énis jártam így,nem mindegyik mp4-et játszotta le a kis szerkezet:P töltsd le vhonnan az ultra video convertert!

nagyon ajánlom,mert minden kiterjesztésre áttud konvertálni,sőt még olyan si van,hogy külön mondjuk psp-re,vagy ipodra konvertál...de a trial verzió nemjó,teljeset szerezz vhonnan

2010. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A formátum jó, szerintem a méretével van gond. Ezek a lejátszók sokszor csak a képernyőjük felbontásával tökéletesen megegyező videókat játsszák le.
2010. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És olyan program van, ami amivel a méretét lehet változtatni? Mert van egy másik videó rajta, amit telefonnal vettem fel és azt tökéletesen lejátssza. az is mp4 formátumú.


Akkor majd letöltöm azt a másik videó konvertálót, és akkor ott lehet hogy át tudom váltani olyan formátumra amit lejátssz?

2010. aug. 27. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Any Video Converter
2010. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meglett a gond! :D A méretével volt a baj, le kellett kicsinyítenem és így már lejátsza.
2010. aug. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!