Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung Galaxy vagy...

Milyen Samsung Galaxy vagy Iphone telefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

12 eves vagyok, lany. A szuleim vesznek nekem o;yan telefont amilyet csak akarok, mert kivalo tanulo vagyok es sok versenyen voltam es eredmenyeket is nyertem es mindemellett nagyon vigyazok a kutyamra. Ahhoz, hogy megvegyek nekem a telefont meg meg kell tanuljak a gepen 10 ujjal irni, ezt azert akarjak, hogy felnott koromban konnyen talalhassak magamnak allast... Ilyen legyen a telefonom:

-mindenkeppen egy samsung galaxy vagy iphone (nem igazan erdekelnek mas telefonok)

-legyen erintokepernyos

-lehessen rajta Talking Tomot jatszani (tesom kedvenc jateka)

-legyen rajta net (youtube, facebook, google)

-legyen legalabb egy 3 mp-s kameraja

Termeszetesen tudom, hogy milyet veszek korulbelul, de meg kivancsi vagyok velemenyekre. Es a telefonnal tenyleg nem menoskodni akarok, es barmilyen jo telefont maximalisan ki tudnek hasznalni :)


Elore is koszonom a valaszokat!


2012. febr. 20. 16:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írjátok le, ha nincs igazam.
2012. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

megnézném ezeket a szüleim vettek iphone-t, 15 se múltam el gyerekeket, mi lesz velük ha véletlen magukra maradnak és nem lesz ott anyuci és apuci hogy segítsenek rajtuk?


!kérdező kivétel, ő fogja vinni valamire!



Hali.én 13 éves vagyok.nekem iphone 4s 64g-m van és én megvagyok elégedve vele,de már várom az iphone 5-öt,hogy megkapjam mert az iphone 4s kicsit már uncsi.: D


neked meg azt tanácsolom, hogy menj ki a szőlőbe 2 hétig kapálni és vesd ösze az árát a telódnak meg amennyit kerestél, kis taknyos csicska! szánalmas

2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22.-es válaszoló: Egyetértek.Elég szánalmas, amikor valaki azzal menőzik, hogy nézd milyen drága telefont vettek nekem a szüleim.
2012. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!