Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung Galaxy vagy...

Milyen Samsung Galaxy vagy Iphone telefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

12 eves vagyok, lany. A szuleim vesznek nekem o;yan telefont amilyet csak akarok, mert kivalo tanulo vagyok es sok versenyen voltam es eredmenyeket is nyertem es mindemellett nagyon vigyazok a kutyamra. Ahhoz, hogy megvegyek nekem a telefont meg meg kell tanuljak a gepen 10 ujjal irni, ezt azert akarjak, hogy felnott koromban konnyen talalhassak magamnak allast... Ilyen legyen a telefonom:

-mindenkeppen egy samsung galaxy vagy iphone (nem igazan erdekelnek mas telefonok)

-legyen erintokepernyos

-lehessen rajta Talking Tomot jatszani (tesom kedvenc jateka)

-legyen rajta net (youtube, facebook, google)

-legyen legalabb egy 3 mp-s kameraja

Termeszetesen tudom, hogy milyet veszek korulbelul, de meg kivancsi vagyok velemenyekre. Es a telefonnal tenyleg nem menoskodni akarok, es barmilyen jo telefont maximalisan ki tudnek hasznalni :)


Elore is koszonom a valaszokat!


2012. febr. 20. 16:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Árkategóriát mondanál?
2012. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az mind1
2012. febr. 20. 16:33
 3/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ez a kettő van, akkor természetesen az iPhone.

Az androiddal csak egy bajom van: szaggat és összeomlik.Az előbbi a miatt van, hogy a google eléggé elcsinálta a prioritáskezelést( folyamatok elsőbbrendűsége), mert a grafikus felület (ami miatt szaggat)rajzolását az egyik legmagasabb prioritás helyett egy elég alacsonyra tette, ezért pl. a rendszer egyforma fontosságúnnak tartja egy weboldal betöltését, vagy emailek letöltését, ezért ha ezeket a folyamatokat egyszerre végzed, akkor a hardveren egyszerre kell osztoznia a rendszernek.Az ios-nél, ami ugye iPhoneokon van. ha pl. elkezdesz egy weboldalt betölteni, közben a menübe bemész, elkezded húzgálni, az oldal nem tölt tovább, mert a rendszer leállítja, hogy a hardverből minél nagyobb részt tudjon fordítani a felhasználó utasításainak minél gyorsabb, pontosabb elvégzésére.

2012. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És ios-re faszább játékok vannak, és a 4S-nek 8 megapixeles kamerája+led villanó.
2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akármilyen okos vagy szerintem neked fölösleges drága telefon. Nem is tudod mire való. Én is kitűnő vagyok 9 éve mégse jár a szám, mert a saját pénzemből se válthatom le a 4 éves telefonom. Szerintem kérj egy Xperia Mini-t és kész.
2012. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha megteheti/k, akkor miért ne vehetné meg?
2012. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

iPhone 4s , ha tudsz angolul/németül - akkor a Siri- t nagyon fogod szeretni :)

http://www.youtube.com/watch?v=hyQwZeCTSlI

http://www.youtube.com/watch?v=qyb5breW-J0&feature=relmfu

2012. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

sztem samsung de ezzel azért nem értek teljesen egyet:

" barmilyen jo telefont maximalisan ki tudnek hasznalni"

ez sztem erős túlzás főleg egy 12 éves lánytól. még sokkal idősebb emberek sem mindig használják ki. említsd már meg légyszíves mire használnád? (nem a kommentelők érdekelnek) :D

2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!