Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung Galaxy vagy...

Milyen Samsung Galaxy vagy Iphone telefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

12 eves vagyok, lany. A szuleim vesznek nekem o;yan telefont amilyet csak akarok, mert kivalo tanulo vagyok es sok versenyen voltam es eredmenyeket is nyertem es mindemellett nagyon vigyazok a kutyamra. Ahhoz, hogy megvegyek nekem a telefont meg meg kell tanuljak a gepen 10 ujjal irni, ezt azert akarjak, hogy felnott koromban konnyen talalhassak magamnak allast... Ilyen legyen a telefonom:

-mindenkeppen egy samsung galaxy vagy iphone (nem igazan erdekelnek mas telefonok)

-legyen erintokepernyos

-lehessen rajta Talking Tomot jatszani (tesom kedvenc jateka)

-legyen rajta net (youtube, facebook, google)

-legyen legalabb egy 3 mp-s kameraja

Termeszetesen tudom, hogy milyet veszek korulbelul, de meg kivancsi vagyok velemenyekre. Es a telefonnal tenyleg nem menoskodni akarok, es barmilyen jo telefont maximalisan ki tudnek hasznalni :)


Elore is koszonom a valaszokat!


2012. febr. 20. 16:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mondj egy olyan dolgot rajta, amit nem tudnek kihasznalni! :P
2012. febr. 21. 15:14
 12/23 anonim ***** válasza:

az sem tudod szerintem mit tud :) neked iphone kell inkább.

gondolom nem emailekre akarsz válaszolni hanem játék és social network.

2012. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Biztosan tőzsdézni használod majd, úgyhogy inkább az iphone akkor. Lehet akkor még te leszel a menőcsaj is 2-3 napig az osztályban. Ha ki akarsz tűnni valamivel, akkor szerintem vegyél egy kutyát.
2012. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Van kutyam, fent is irja! Es igen, e-mail-ekre akarok rola valaszolni! Es nem akarok a telefonomon jatszani, szerintem nincs is semmi erteleme, hogy a telefonon legyen jatek! Es nem csak en fogom hasznalni a telefonom, a csaladom is ki fogja elvezni! Es tudom, hogy milyen funkcioi vannak, mar rengeteget olvastam roluk! Kulonben tudom, hogy milyet veszek, de azert gondoltam, hogy figyelembe vegyem a felnottek tanacsat, de ezt nem tudom megtenni, mert egy hulyegyereknek neztek!
2012. febr. 21. 16:28
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem nézünk annak, de akármilyen okos ügyes vagy biztosan nincs rá szükséged. Nem tudom milyen iskolába jársz stb., de nekünk pl. csak a bejárók hordhattak általánosban és nem volt wifi sem. Otthonra meg fölösleges, órákat meg gondolom nem utazol naponta. Szerintem vegyél egy sima androidos telefont. Pl.: egy Xperia Ray szerintem jó lenne neked.
2012. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy mivel nem akarsz játszani meg hülyeség, akkor fölösleges 2 magos telefon.
2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem nézünk hülyének de ha nem akarsz játszani felesleges egy ilyen telefon. nekem általánosba már 2.ba volt telefonom igaz hogy csak egy nokia 5110 de annak is örültünk akkor. ennek már 10 éve. nyugodtan vegyél(kérj) egy ilyen drágább telefont de szerintem felesleges.
2012. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ájfón. De vigyázz, mert a cigányok jó eséllyel lecsapnak érte.
2012. febr. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 somogyigergooke válasza:
0%
Hali.én 13 éves vagyok.nekem iphone 4s 64g-m van és én megvagyok elégedve vele,de már várom az iphone 5-öt,hogy megkapjam mert az iphone 4s kicsit már uncsi.: D
2012. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kicsit már uncsi, de ha kérdeznék pár dolgot az iOS-sel kapcsolatban, akkor mindre nem tudom lenne a válaszod.Az is uncsi lenne.Te is a 95 százalékhoz tartozol, akik menőznek, hogy nekik Ájfónjuk van( neked még ráadásul 4S és még abból is a lehető legdrágább) és k*rvára nem tudsz róla semmit, csak hogy ájfón.Ez az igazi szégyen, nem a zsíroskenyér!
2012. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!