Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile Android Facebook,...

T-Mobile Android Facebook, segítség kéne?

Figyelt kérdés

Sonyericsson Xperia X10 mini pro telefonom van és T-mobile előfizető vagyok, nincs internetem csak az alap csomag (az a jó drága), de az adatforgalmat nem kapcsolom be.


Mondták már többen is hogy ha bekapcsolom az adatforgalmat és felmegyek az internetre és beírom h 0.facebook.com akkor az az oldal ingyenes facebook-ot szolgáltat. (Ezt elhiszem, hisz semmi képet nem jelenít meg és elég egyszerű, úgyhogy valószínű, hogy ingyenes.


Ezen a 0.facebook.com oldalon felajánlja a facebook telefonos verziójának a telepítését, valamint leírja, hogyha telepítem akkor gyorsabb facebook-ot adatbarangolást kapok. Azonban a költségekről semmit nem ír.


Telepítettem és egy szép átlátható facebook felületet kaptam , de nem-tudom hogy ez ugyan olyan ingyenes-e mint a 0.facebook.com. Merem gondolni, hogy igen hisz elég kegyetlen dolog lenne egy köztudottan ingyenes szolgáltatásnál valami fizetős dolgot ajánlani, hát nem-tudom.


A segítségeteket szeretném kérni! A telepített facebook program (amit a 0.facebook.com oldalról töltöttem le az ingyenes?


Nagyon köszönöm a segítségeteket, előre is! Szép napot!


2012. febr. 19. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A 0.facebook.com az úgy ingyenes, hogy a használata is és az általa generált adatforgalom után se kell fizetni. Viszont a facebook alkalmazásnak (amit telepítettél és amúgy a Marketen is megtalálható és ugyan az mint amit a legtöbb esetben előretelepítenek a telefonon) semmi köze sincs a 0.facebook.com-hoz. Ingyen tudod használni, de itt már az adatforgalom után fizetned kell (kivéve ha wifin használod vagy van normális netcsomagod).

Szóval ha már használtad mobilneten akkor készülj fel, hogy fizetni fogsz.

2012. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségedet mostmár világos!
2012. febr. 19. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Az már fizetős, itt szerintem érthetően le van írva minden:

[link]


Ha mobilneten keresztül töltötted le az alkalmazást akkor azért az adatforgalomért is kell fizetni... Plusz vigyázz, mert a telefonodon lévő egyéb alkalmazások is felmehetnek a netre ha nincs letiltva, frissítik magukat!


Kérlek vigyázz és ne legyél olyan szánalmas mint a T-mobile facebook oldalán néhány gyökér hozzászóló aki siratja a pénzét és a T-mobile-t hibáztatja azért amit már az elején is elismert, hogy nem figyelt oda!

2012. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!