Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Iphone 4?

Nokia Lumia 800 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés
kinek melyik kellene?
2012. febr. 15. 01:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egyébként a Lumiában és az almában is hasonló (mondom, hogy CSAK hasonló) kijelző van. A nokia 100 az Apple 200 ezer forint...egyébként egy ilyen tudású telefon anyag és szoftverköltsége max 40000 ft, +160 000-et fizetsz az almáért és +60 000-et a lumiáért....na akkor melyik is a túlárazott???? a Lónyál elég nagy Nokia ellenes.


Egyébként Iphone 4, de ha lehet akkor 4s, és akkor fényévekkel lehagyva a Nokedli...

(guminál kezdték, most ablaknál tartanak.... :D )

2012. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Nokia ellenes, csak tudja, hogy amennyivel többe kerül az iphone 4S, annyival jobban is meg van csinálva minden téren.A 4-ről nem is beszélve.
2012. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Erről azért lehetne vitázni, bár valahol igazad van( pl: minőségi alkalmazások)

De egyébként kismillió dolgot lehet külön a Nokia és külön az Iphone számlájára írni.

2012. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem vagyok Nokiaellenes, 7 év után alig fél éve váltottam Nokiáról. Viszont 2011-ben nem egyszer hatalmasat csalódtam a gyártóban, és azóta nem találják a fonalat. Azt, hogy hasonló kijelző van a két készülékben, indokold meg, mert nemhogy a paraméterek, de még a technológia is teljesen más alapon lapul.
2012. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*lapon alapul
2012. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én ma vettem i4-et, majd lurdy házból kilépve egy igen sötétbörű személy leállított, hogy ná tezsvíröm, nem érdekel ez a lúmija800? full új, fóliás volt, biztos lopták :D nos, előzőleg írtam, akkor az i4-et, a wp7 még mindig gördülékenyebb, ez a véleményem így néhány óra használat után :D
2012. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!