Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
iPhone 4, Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 710, HTC HD7, HTC Trophy, HTC Radar, Google Nexus S vagy HTC Desire S?
2012. jan. 13. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy note best of!
2012. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
i phone 4 bírja a legtovább ez a legjobb választás de egy hátránya van bloetooth más készülékekkel nem kapcsolódik tehát csak Iphone-ra kapcsolódik (adatok rátöltése usb kábel + Wifi Nekem sony ericcson xperia playem van és szerintem ez a legjobb!!!
2012. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kedvező áron jó telefont akarsz LUMIA 710!!!!!
2012. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 710. Egy megbízható, jó küllemű, valóban okos kis telefon. ÉS NEM NÉPTELEFON! Nem minden második ember kezében van.[:
2012. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű hogy iPhone vagy sony , Nokianak meg a Samsungnak több millió telefonja van, de az összes szar
2012. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán azért nincs minden második ember kezmébe mert fos a wp7 am a kérdésed érdekes 1 iphone 4 140 ezer még 1 omnia 7 mondjuk sokkal olcsóbb én iphone ajánlom vagy vmelyik androidost telót
2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Fogtál már új Nokiát a kezedben?

N9-est, vagy Lumiát? Mert szerintem akkor te el vagy tévedve a márkák között.;)

2012. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ezt nekem írtad akkor féreértetél én nem a nokiát szidtam hanem a wp7 nagyon zárt és nincs rá vmi sok app azok is fizetősek ergo a android jobban megéri vagy az ios. bár szerintem samsung,htc és iphone is jobb a nokiánál
2012. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik rendszer jön be. Én szeretem a wp7et, nekem HD7 van.

Ha az ios jön be, iPhone4, ha a wp7, akkor Lumia 710/HD7/radar, ha meg android, akkor nexus s/ desire s ezek közül :)

melyik lett, ha már megvan?

2012. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!