Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtegyem? IPhone, vagy WP7?

Megtegyem? IPhone, vagy WP7?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagy kérdésem van. November óta egy iPhone 3GS tulajdonosa vagyok, vettem hozzá Sirit is(1 évig) és ma kölcsönkaptam egy WP7-es telefont.

Beleszerettem. Jobban, mint az iPhone-omat. A szifon 32 gigás, gyári kártyafüggetlen és Siri is van, szóval lazán el lehetne adni 70-75 ezer forintért, amiből tudnék venni nagyon jó WP7 telefont. Megérné szerintetek?


2012. febr. 14. 20:59
1 2 3 4
 31/33 bp1985 ***** válasza:

Amerika vagy Németországba szerinted mennyire érdekli őket hogy a telefon 130 vagy 170 ezer amikor az utolsó segédmunkás is 400 ezer körül keres.


Olvass utána, az Android Amerikába is előrébb van, mint az IOS. Volt nekem is 3gs-em, desire lett belőle, most meg jön az incredible s. Tehát tudom miről beszélek, melyik mire képes. WP7 is jó oprendszer, bár nem nyilatkozom, meg nem fikázom, mint az IPhone-sok a Drodidot ok nélkül, mivel nem használtam 3 percnél tovább wp7-et.

2012. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ne kezdjétek már itt is ezt a hitvitát, a kérdezőt a feltett kérdése alapján nem a droid érdekli.


A kérdéshez: eddigi tapasztalataim alapján aki tudta, hogy mire képes a WP7 és úgy döntött, hogy ez így rendben van, belevág, az nem bánta meg. Fikázni azok szokták, akik 1. divatból/tudatlanságból teszik 2. az illetőnek valami fontos funkció hiányzik és azt hiszi, hogy az akkor létfontosságú mindenki másnak is 3. tudatlan volt a vásárló és megvette úgy, hogy nem ismerte a képességeit


Volt valami felmérés, ami azt mutatta be, hogy melyik rendszerrel mennyire elégedettek az azt megvevő felhasználók és a WP7 és az iOS kb fej-fej mellett magasan a csúcson voltak. Szerintem vágj bele nyugodtan, nem jársz vele rosszul, de azért olvass utána, nehogy valami kellemetlen meglepetés érjen a vásárlás után.


Azt mondjuk nem árt megjegyezni, hogy 32GB-os WP7-es mobil úgy tudom, hogy csak 1 van, és az csak Japánban érhető el.

2012. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, hogy a Lumia 710 8gb-tal rendelkezik, amit nem bővíthetsz.

Emellett nekem nagyon tetszett a WP7, igaz, hogy nincs Wp7-es telefonom, de volt nálam 1-2 napig és nagyon gyors volt, stabil, könnyen kezelhető. iPhone is volt nálam 1-2 napig, az nem jött be, főleg hogy tudtam, hogy mennyi az ára.

Amúgy a wp7-es telefonok sokkal jobbak hardveresen is, mint a 3GS, kijelzőre is, stb..

Megérné, kérdés, hogy el tudod-e passzolni 70-75 ezerért, a másik, hogy nem bűntetnek-e meg, mert törve van..

Ja és iPhone-ból a 4S volt nálam, wp7-ből meg lumia 710 és 800.

És nem, nem vagyok tesztelő, egyszerűen csak kölcsön kaptam haveroktól :DDD

2012. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!