Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtegyem? IPhone, vagy WP7?

Megtegyem? IPhone, vagy WP7?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagy kérdésem van. November óta egy iPhone 3GS tulajdonosa vagyok, vettem hozzá Sirit is(1 évig) és ma kölcsönkaptam egy WP7-es telefont.

Beleszerettem. Jobban, mint az iPhone-omat. A szifon 32 gigás, gyári kártyafüggetlen és Siri is van, szóval lazán el lehetne adni 70-75 ezer forintért, amiből tudnék venni nagyon jó WP7 telefont. Megérné szerintetek?


2012. febr. 14. 20:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40ezer*
2012. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
külföldön ez nem számít. az meg a másik hogy angliába mindenhol iphone-t láttam. a metrón a buszon de még a 60éves mama kezében is az volt :D aztán az ott élő ismerősöm felvilágosított hogy bizonyos tarifákkal nevetséges áron hozzá lehet jutni.
2012. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ne itt vitázzunk, kérem. Árról annyit, hogy tapasztalt vagyok a témában, és tudom, hogy ennyiért elmenne.

Siri: Igen, minden ugyanolyan, mint a MAGYAR 4S-en.

2012. febr. 15. 06:13
 24/33 anonim ***** válasza:
Verd szét mind2-t, mert szar..
2012. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Nyúlós lónyál ***** válasza:

# 7/24


Én is tudom, hogy mennyibe kerül, csak azért írtam a 30 ezret, mert bármelyik mai 50 ezres telefon többre képes a GS-nél. Pl. nézd már meg a kijelzőjét szerencsétlennek, borzalmasan rossz...

2012. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Hát vaterán valószínű, hogy elmenne, mert ott sok barom van. De hardveraprón biztos, hogy nem mert ott hozzáértőbbek vannak és 80-90-ért árulnak ott iphone 4-et is.
2012. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod, hogy mik a hátrányai a WP7-nek az iOS-hez képest (főként a kevesebb alkalmazás), és ezeket el tudod fogadni, akkor nyugodtan vágj bele. Nekem nem iPhone-om van, csak egy butatelefon+iPod Touch páros, de következőleg WP7-es telefont fogok venni.
2012. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs kevesebb alkalmazás wp7-re, és ugyanúgy vannak alternatív ingyen megoldások. különben meg tényleg nem fogod eladni 70-75-ért. a hétvégén vettem öcsémnek 50ért fél éveset, igaz 16 gigás, de a 32 gigás se ér 60-nál többet.
2012. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Igen, 50-ér lehet venni 16 gigásat már. A legtöbb embernek meg elég az. Persze ettől még tartom azt, hogy a vaterán lehet, hogy el tudod adni. De abból még lejönne a jutalék. Meg pár hónapig fenn kell lennie, hogy megtalálja egy balek, aki fizet érte ennyit
2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Én egyetértek a 70-90 ezerrel. Ez lenne a pénzbírság a sok tördelő és mindent feltörve használó átlajúzernek. Minden ingyen vagy bagóért kell, legyen az X-box vagy Iphone. Ebben az országban kevesen akarnak tényleg addig nyújtódzkodni ameddig a takarójuk ér. Éljen a személyi kölcsönre vett karácsonyi ajándék...
2012. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!