Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy SE...

Nokia Lumia 800 vagy SE Xperia Ray?

Figyelt kérdés
minden vélemény fontos :D
2012. febr. 13. 20:23
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

és kedves 29/30-as

hogyha a Nokiát vettük volna meg, a szüleim tuti nem fizettek volna egy fillérrel se többet. azért mi sem vagyunk milliomosok, képzeld. és azért kicsit szemtelenség lenne, hogyha miután megkapom a méreg-drága Lumiát, még megkérdezem, hogy játékokat vehetek-e rajta. Ja és bocsi, hogy a szüleimtől függök, mielőtt még a fejemhez vágnátok.

2012. jún. 6. 11:56
 32/35 anonim ***** válasza:
A 29-es vagyok. Teged megertelek ebbol a szempontbol, inkabb altalanossagban veve irtam amit irtam... Magyarorszagon nagyon elterjedt ez a mentalitas hogy hardverert (szamitogep, telefon, konzol, stb.) szinte kidanak barmennyi penzt, de szoftverert egy fillert sem hajlandoak fizetni, szamomra kicsit ez a furcsa. Na de nehogy felreerts, nem veled akarok kotoszkodni. Gratulalok a telefonhoz, remelem bejott. Nekem ennyi idosen egy csodalatos Trium Mars nevezetu telefonom volt :''D
2012. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Volt egy válasz, amit idő közben töröltek a moderátorok vagy a válasz írója, és ő hangoztatta, hogy a Nokia szar, és hozzá írtam a választ...csak mire megírtam a választ, addigra kitörölte az ő válaszát.
2012. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Kedves Sajtos Pálinka

én soha nem írtam, hogy a Nokia Lumia egy szar, nem töröltem ki. lehet, hogy egy másik kérdésnél jártál, és véletlen ide írtad a választ, de én nem szaroztam le a nokiát soha. úgyhogy abba lehet hagyni ezt a témát, ja és sajnálom, hogy nem azt a telefont vettem, ami neked tetszik. ez nem a te döntésed.

2012. jún. 7. 21:12
 35/35 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 800
2012. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!