Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy SE...

Nokia Lumia 800 vagy SE Xperia Ray?

Figyelt kérdés
minden vélemény fontos :D
2012. febr. 13. 20:23
1 2 3 4
 21/35 gaxal ***** válasza:
a ray a ray éjszakaki és rossz viszonyok között is tud 100x jobb képet csinálni mint a lumina 800
2012. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Tudjátok egyáltalán mi az az Exmor? Azon kívül, hogy Sony fejlesztés, és hogy jól lát éjszaka is vagy részletgazdag fotókat lehet készíteni vele??

Elárulom, hogy ez az egész, egy reklámfogás ugyanis a szűrő és a fényérzékelő fel van cserélve. 8 megapixellel felvágnak és kész, van egy "nagyon jó" képalkotó szenzor a telefonban, hűűűűha.

A Nokiánál se jobb a helyzet. Ott a hagyományos módszerre hivatkoznak, hogy ilyen, meg olyan Karl Zeiss optika van benne, mert ez idáig oké....de nem egy nagy eresztés az se. Náluk is csak a szerencsés informatikusok dolgoznak azon, hogy tudják optimalizálni a kamerát a szoftverrel és pakolnak bele 56843541684356 millió beállítást. (Igen így van, mert a lumia 800 egész jó dolog mobilfotózás terén meg a Ray is, de a 710 egy kalap sz@r fotózás terén és majdnem ugyanaz a kettő (800 vs 710). És így van ez a Ray-el is.

2012. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

hát most megint a Ray-felé hajlok, mert barinőmnek is Androidja van, és nagyon cool.

Ja és hogy (bocsi az offolásért) a Ray-nek is olyan a pinkódja mint a htc-nek? nem a pinkódja, hanem sima kódja amikor lezárod a billentyűzetet, ilyen körök jelennek meg, és az ujjadat húzogatni kell rajtuk, mert megvan hogy melyik irányba, és az egy ilyen kód.

Na ha tudjátok hogy miről beszélek, akkor

2012. márc. 20. 19:41
 24/35 A kérdező kommentje:
Pff de azért ne háborúzzatok ok? xD :D
2012. márc. 20. 19:42
 25/35 A kérdező kommentje:
Na megvettem a rayt es nagyon meg vagyok vele elegedve!!!! :D most is arrol írók csak meg ekezetet nem tudok írni hogy kell? Már atalitottam a billt de meg nincs ekezet csak szavakat ajánl folyamatoslan... Am meg 12/L
2012. ápr. 3. 12:05
 26/35 anonim ***** válasza:
Hat ha en 12/L lennek inkabb Lumia 800-zat vettem volna :D
2012. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
de nem ér a Lumia semmit ha nem lehet vele szórakozni, nemde? :D azért, hogy a kezemben tartsam, inkább veszek egy másikat, és szerintem az Xperia is gyönyörű *.* :D
2012. jún. 5. 13:15
 28/35 anonim ***** válasza:

Jobb? Na azt megnézném...

Anyaghsználatban:lumia

Sebességben: lumia

Rendszer minősegben: lumia

Szépségben: relativ

Méret: relativ

És mert nem kedveled a Nokiát, nem kell leszaroznod, csak mert wp7 van rajta. Én se kedvelem az androidot, mégse szarozom le, mert egy jó konkurencia..a gyártók miatt.

2012. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 900 van, es nem ertem miert ne lehetne szorakozni vele :D Ja hogy fizetosek a jatekok? Hat ma mar kiadtam majdnem 200e-t egy telefonert, az a par szaz forint csak nem fog foldhozverni ;-) Persze az androiddal sincs semmi bajom, van viszonyitasi alapom (htc One X, tehat nem a leggyengebb verzio), de a Lumia-t sokkal tobbet hasznalom.
2012. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

kedves Sajtospálinka.

nem leszaroztam a Lumiát.

azért érdekes, hogy hónapokig gondolkodtam, hogy melyik telefont vegyem, mert ugyanúgy tetszett mind a kettő, ugyanolyan jók voltak az előnyei. Én szeretem a Nokiát, nincs vele semmi bajom. Az első telefonom Nokia volt, meg a második is. És ha "leszaroznám" a Nokiát, akkor talán nem írtam volna ki kérdésnek, hogy melyiket válasszam. nem gondolod?!

2012. jún. 6. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!