Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerű kérdések XPERIA X8-HOZ?

Egyszerű kérdések XPERIA X8-HOZ?

Figyelt kérdés

1. Áttettem bele a kártyát és nem tudok sms-t küldeni, hogyan aktiváljam azt a funkciót? Felül E-betüt mutat, annak sztem el kellene tünnie!

2. Megpróbáltam letölteni Marketről egy játékot, mutatja is, hogy letöltötte, mégsem találom a telefonon. Hová teszi, vagy kell-e mást is nyomni, hogy rátegye?

3. A letöltési sebesség nagyon lassú, ezt az egy játékot töltötte vagy fél óráig, hol tudom átállítani a letöltési sebességet?


Köszi a válaszokat


2012. febr. 11. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ehhez inkább az ügyfélszolgálatot hívd fel. Az E betű meg max. akkor fog eltűnni ha a mobilhálózati beállításoknál az adatok engedélyezése mellől kiveszed a pipát.


2. Ott ahol minden más alkalmazás van. Ha nincs ott akkor valószínűleg nem jött le. Vagy menj vissza marketre keresd meg az alkalmazást (ilyenkor már a saját alkalmazások közt is megtalálod) és akkor az adatlapon lesz egy olyan a telepítés gomb helyett, hogy megnyitás.

Ha a telepítést látod akkor tuti biztos, hogy nem sikerült a telepítés.


3. Ezt nem lehet beállítani. Hálózatfüggő. A számítógépen se tudsz gyorsabb netet elérni mint amit a szolgáltató biztosít neked. A mobilnet mondjuk lassabb szokott lenni mint ha egy wifi hálózaton keresztül használnád a netet.

2012. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!