Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Található a Neten valahol,...

Található a Neten valahol, letölthetö formába, Nokia c5-03 telóhoz kézi könyv képekkel leirással? Amit adnak hozzá a dobozba egy elnagyolt semmi!

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod Pdf-ben.Ennél részletesebb nincs.


[link]

2012. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez is több a semminél!
2012. febr. 11. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



Most fogok venni és érdekelne az értékelés, ha tudsz írni róla valamilyen infót. A netes tesztek nem érdekelnek, mert azokat eltudom olvasni a gyártóktól is.

2012. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kb 2 hónapja van meg,nekem tetszik ez a teló,nem tudom

te mit várnál el vagy milyen célra kellene. Jól áttekinthetö, bár a használatija elégé elnagyolt és így

én is lassabban jöttem rá erre arra de a NET a Yutuube is

segitett. WiFin keresztül Neteztem vele én megfelelönek

találtam ezt a részét is. Még a navigációs résszel nem vagyok képbe de majd ügyködöm rajta

2012. márc. 8. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ami érdekelne, hogy ez a navigációs dolog tényleg ingyen van-e a nokiáknál. Tehát ingyen oda vezet ahova programoztam? Van mikor ismeretlen helyekre kell mennem, ezért hasznát venném az autós navigációját. A wifiről annyit tudok, hogy vigyázni kell vele, mert van amikor számláz. Wifi csatlakozás elvileg ingyen, de neten olvastam, hogy pár ember kérdezte miért számlázot, ha ingyenes. Na de a navigációs része érdekelne. Meg ha jól tudom lehet benne változtatni az unalmas megszokot kinézetén.

[link]

Ez épp fizetős, de talán van jóval olcsóbb vagy ingyenes is. Csak körbe kell nézni.


[link]

Ez meg elvileg symbian anna kinézetét kölcsönzi.

A navigáció részéről az érdekelne, hogy tényleg ingyen van-e. Többi dologok már apróságok számomra. Ám használat útmutatót pdf-ben csak azt találtam. Ha azt kaptad hozzá és az a vacak akkor többet én se tudok. Nekem régen a samsung d-900 mobilhoz nem adtak semiféle használatit, de még neten se találtam. Csak jótállási volt.

2012. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!