Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Ezek közül gondolkozok: Galaxy s2,Htc sensation xe,Sony xperia S (tudom még nem jött ki de kb 1 árba vannak) illetve megéri e várni amég kijönnek a 4 magosak és azok mennyibe fognak kerülni és ha ki jöttek akkor fog a 2 magosok ára le menni vmenyit?
2012. jan. 22. 17:32
 1/10 anonim válasza:
Szerintem Sony xperia S. (:
2012. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SGS 2
2012. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Sensation vagy Sensation XE! Agyonveri az S2-t (rendszer, készülékház, minőség, hardver, beats audio stb.), a Sony pedig mind szegényes, visszafogott kezelőfelülettel rendelkezik.
2012. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jah és persze a kijelző!!!
2012. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
Amelyikre szükséged van, és kell. Ilyen kategóriás telefonnál tudja az ember, mire való, és mire kell neki a telefon.
2012. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
összes telefon kb mindent tud amire szükségem van de kiváncsi vagyok melyik a legjobb mert ezek a készülékek nagyon hasonlóak de léccives indoklást is
2012. jan. 22. 20:49
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az S2-t azért ne, mert olcsó fos műanyag, ami tele lesz ujjlenyomatokkal minden oldalról, és mert a gyári rendszer egy fos, a kijelző felbontásáról pedig inkább nem nyilatkozom. Ezenkívül a Super LCD szebb, élesebb képet ad, mint az AMOLED, és itt nem a túlszaturált színekre kell nyáladzani, hanem az AMOLED féle tipikus pöttyösségre, ami által mégalacsonyabb felbontásúnak hat a kijelző. A Sony pedig a rendszere miatt marad el a HTC-től. Szóval a véleményem: mindenképp Sensation XE! A gyári rendszer betonstabil, fém készülékház, gyönyörű kijelző + Beats Audio. Igaz, ez részben népámítás, de attól még a készülék minőségi cucc teljes egészében, ahogyan a HTC-től megszokhattuk.
2012. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt nem tudod hogy a sony miböl van müanyag vagy fém?? illetve hogy kamera és videó melyiknek jobb?
2012. jan. 22. 22:25
 9/10 A kérdező kommentje:
kifejtenéd mi a baj a sony és a samsung rendszerével illetve mibe jobb 1 htc rendszere mert htc még nem volt
2012. jan. 22. 22:30
 10/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az, hogy a Samsung rendszere borzasztóan instabil, ha megpakolod egy kis terhelés alatt máris hajlamos a fagyásra, lassulásra, rosszabb esetben az ujraindulásra. Ezenkívül az S2 állítólag nagyon melegszik, és az üzemideje borzalmasan kevés. A Sony rendszere jobb, a kezelőfelület viszont kevésbé testreszabható, egyrészt elveszi az Android nyújtotta szabadságot. A Sony-t nem tudom miből van, nekem nagyon műanyag szagú, de általában ha az is, minőségibb a Samsung félénél. A HTC rendszerének érdemes utánaolvasnod, a Sense felületen van a hangsúly. Ezzel magasan vezetnek a többi gyártó előtt. Sokkal átgondoltabb, precízebb és kezelhetőbb a többi gyártó sajátos felületével szemben. Lehetne rengeteg apró dologra kitérni, úgyhogy inkább azt mondom, google, ott a bizonyíték!
2012. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!