Jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most van egy LG KP502-öm.Le akarom cserélni egy okostelefonra.Az ájfónt nem engedhetem meg magamnak de viszont keresztapámnak iphone4-je van és sokszor nyomkodtam már :D.Nagyon megtetszett de azért 150e ft ember....Mint látom az Ipod Touch 4g szinte ugyan az mint az iphone csak no sim..Az iphonos appok mennek ipod touchon? Telefonálás nem annyira lényeg mert mint irtam van egy Kp502-öm.Telók közül szóba jöhet a SE Xperia Ray,Neo,Galaxy W


A galaxy w ben 1,4GHZ-es proci van.Ez nálam apszoulút pozitivum.De gyenge a panelje.Jah és 3,7"os kijelző..Ez a teló van olyan mint egy iphone4?


Se xperia ray.1ghz-es proci.Űberjó kijelző,jó anyagminőség.



Te melyiket választanád?(mindeggyikőtöknek megy a zöld pacsi,bocs h ilyen hosszú lett :( )


2012. jan. 13. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Xperia Neo egyérteműen. Ár érték arányban a legjobb, raynek a legjobb a kijelzője, csak lehet, hogy 3.3" kicsi, netezésre, játékokra, meg esetleg filmnézésre jobb a nagyobb, és azért a Neonak is elég fasza képe van. De ajánlom neked az Xperia Pro-t is, full qwerty billentyűzettel van, belsőre ugyanaz mint a neo, külsőre meg inkább az xperia play formájára hasonlít. És kb annyi mint egy Neo. Én az Xperia prot venném, de a fentiek közül Neo. A Galaxy W-ben meg az a plusz 400 Mhz nem nagy cucc ám, a TouchWiz nem olyan jól optimalizált mint a Timescape UI, sebességben kb a Neoval egy szinten van, pedig az elvileg 400 mhz-cel "lassabb". Ja és az se elhanyagolandó, hogy a teljes 2011-es xperia sorozatra lesz ICS, ezt a Samsungnál el lehet felejteni.
2012. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!