Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kezdőnek melyik okostelefont...

Kezdőnek melyik okostelefont ajánlnátok?

Figyelt kérdés

Max. 35 ezret szánok rá. Vodafonos vagyok, de lehet független is. Csak wordre és wifire használnám olykor. Szóval semmi extrára nem kell.


zte blade, sony e xperia x8, x10 mini, samsung galaxy mini.


2012. jan. 13. 14:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
remélem tudod hogy a felsorolt telefonok közül 1ikse 35ezer ft :) amúgy ha ennyire kell akk galaxy mini :P
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Galaxy Y is van még. Amúgy a Blade éri meg a legjobban, de, ha hozzáteszel még 5k-t, akkor 1 Skate-t is vehetsz.
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül csakis Blade, a Skate nem éri meg, ugyanannyiért Xperia Minit kapsz. Az lenne a legjobb.
2012. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Galaxy Y kaki, olyat ne, inkább galaxy mini. De szvsz blade éri meg a legjobban. De a helyedben gyűjtenék xperia mini prora.
2012. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek mind 35 körül vannak az árgép.hu szerint. A minit vagy a live with walkman-t néztem én is, de 20 ezerrel drágább, mint amennyit adnék értük.


A zte blade procija stb elég jónak látszik, de azt hallottam, hogy kezdőknek nem a legjobb. Az a lényeg, h legyen egyszerű és gyorsan tudjak rajta doksit előhozni, plusz wifizni rajta. Ezt tudj a galaxy mini?

2012. jan. 13. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért árgépen nézed? Szolgáltatónál tízezrekkel olcsóbbak a telefonok.
2012. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert a vodafonnál nincsen jó, más függő telefonnal pedig semmit sem érek vodás kártyával.
2012. jan. 15. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, a mai telefonokat 2 pillanat alatt ki tudod függetleníteni, ha értesz hozzá, ha nem, akkor turbo simmel, filléres dolog.
2012. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én a helyedben egy használt e52-t vennék, komolyan. az is tud wifit és office-t.

nekem minim volt, de az akku, a méret, és a beszélgetés minősége terén egyszerűen használhatatlan volt. visszasírtam a nokia e51-et. hidd el, ha androidos telefont veszel, rájössz, mennyire nem a market, a giroszkóp, meg a 3 ujjas multitouch számít. hanem az, hogy a telefon legyen érted és ne fordítva.

ha nagyon kell inkább vegyél egy ipod touchot(50k) vagy egy galaxy wifit(40k), ezek azt tudják multimédia terén mint az iphone ill a galaxy s, és mellé használj egy rendes telefont.

2012. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 1 hete kaptam 1 Xperia mini-t és előtte nem volt érintőképernyős telefonom, úgyhogy állitom h kezdőknek is nagyon jó!!! ;) I love XPERIA <3 :D
2012. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!