Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mininél ha be...

Samsung galaxy mininél ha be van kapcsolva a mobilhálózatnál a csomagkapcsolat használata de nem használtam internetet fizetni kell?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint 2 napja kaptam ezt a telefont és nem vettem észre hogy be volt kapcsolva alapbeállításnál. Nem használtam még internetet rajta csak fent ott villogott... nem tudom hogy ilyenkor mi van... lécci segítsetek :D ja és ha kell fizetnek kb mennyit? :S
2012. jan. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használod a netet akkor értelem szerűen nem kell fizetni. De az android elég gyakran használja a háttérben a netet. Azért meg fizetsz. Kivéve ha van valamilyen netcsomagod a kártyához. Mert akkor már nem fizetsz pluszba.
2012. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól hogy nem te böngészgetsz, a telefon használhatja a netet.

Díjcsomagtól függ hogy mennyiért.

2012. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nincs internetcsomagom de nemhiszem h lett vna nekik mit frissíteni mert nme használtam olyat h mondja meg az időjárást meg ilyenek, meg meg se vt nyitva semmi a neten csak az ott fent kijelezte a H-t meg a nemtudom milyen betűt xd

de akk rem nem és köszi h válaszoltál :D

2012. jan. 6. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
am a csomagkapcsolat az internetet jelenti?
2012. jan. 6. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A mobilos GSM netet jelenti.
2012. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz :D
2012. jan. 7. 17:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!