Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy olcsóbb? eddig se xperia...

Lee12 kérdése:

Hogy olcsóbb? eddig se xperia mini pro ra gyűjtöttem mert úgy tudtam 49 ezer?

Figyelt kérdés

erre ma mondta haverom hogy 60 000 ft a t-mobile-nál

mit csináljak? most van 40 ezrem és szüleim nem adnak bele pénzt mert nem vagyunk gazdagok, részletre meg nem akarok mivel nincs kedvem 2 évre aláírni

szerintetek ha kártyafüggetlenül boltba veszem akkor olcsóbb? és aztán berakom a mostani szimkártyám

vagy esetleg a t-mobilnál beveszik pénzért a régi(legalább 6 éves) nokiámat

vagy vegyek más telót pl zte skate vagy samsung galaxy acet?


2012. jan. 6. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Függetlenül drágább egy kicsit. De az xperia mini webshopból ha jól tudom még 40ezer dominóval. Még maradna is pénzed és a billentyűzetet meg az előlapi kamerát leszámítva ugyan az a telefon.
2012. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
T webshopból pont 40 az xperia mini...
2012. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
galaxy ace függetlenül 50 ezer felett van
2012. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Az Ace fos, a Skate nem éri meg. Vegyél 40-ért sima Minit.
2012. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

de nem lenne zavaró a mini? billentyűzet nélkül tényleg bitang kicsi inkább nőknek ajánlák

az ace egész pofás de nem annyira tetszik

a skatnek a angy képernyője tetszik de az meg nem olyan erős

akkor valószínűleg vagy gyűjtök vagy sima minit veszek

amúgy hardveresen a skate vagy az ace jobb?

de ha a minit(nem a prot) a t-mobilnál egybe kifizetem akkor nem kell aláírnom velük 2 évre ugye?

2012. jan. 6. 18:18
 6/28 anonim ***** válasza:
Az Ace meg a Skate ugyanaz papíron, csak az Ace-nek sokkal rosszabb a kijelzője és a szoftvere.
2012. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
akkor skate jobban megérné ha mondjuk apám mondaná hogy a mini túl kicsi és azt ne vegyem de szinte biztos hogy azt fogom
2012. jan. 6. 18:51
 8/28 anonim ***** válasza:
a Live vagy a ray olcsóbb,és lehet hogy többet tudnak.azoknak már nem olyan kicsi a kijelző.a mini se különbözik tőle annyira.amúgy mini pro csak webshopból olcsóbb,eredetileg 64 ezer.
2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Ne vegyél mini pro-t.Dupla árban van előfizetéssel a pro.Nekem sima mini van,és jó!A skate szaggat nagyon,mert próbáltam olyat is kettőt.Valamelyik családtagod előfizetését újítsd meg,és abba belerakhatod a régi sim kártyádat.27ből megvagy.
2012. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

akkor sima minit vegyek?

de amúgy a skate nagyon szaggatottan működik? csak mert szüleim szerint a mini túl kicsi és ha játszanék is rajta akkor kb az ujjammal kitakarnám a képernyőt

de amúgy nem értem hogy ha 40 ezer a sima mini akkor hogy vehetném meg 30 ért? mert én egybe akarom kifizetni

2012. jan. 7. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!