Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani viszonylag...

Tudnátok ajánlani viszonylag olcsóbb nokia telefonokat?

Figyelt kérdés

Csak nokia telefonokban gondolkozok. Az előző nokiám már kb 6 éves és kezd tönkremenni. Nagyon szerettem, bírta a strapát, most is ilyen tulajdonságú kellene. (eddig nokia 5300 volt)


Nem szeretnék érintőképernyőset, net se kell nekem. Amilyen funkciókhoz ragaszkodok: telefonálás, sms írás, jó megapixeles fényképezés, memóriakártyával bővíthető legyen és ütésállóság sem árt nálam. Minél olcsóbbat szeretnék, de hosszú életűt. Az se baj, ha régebbi kiadás, nem követem eszeveszetten a divatot. Tudnátok ajánlani valamilyen telefont ehhez a leíráshoz?


17/L


2011. dec. 10. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyit költenél rá? az érintőképernyő meg jó csak ne rezisztívet hanem kapacatívat kell venni de remélem jönnek a kollegák és felvilágosítanak h nem kell betegesen ragaszkodni a régi dolgokhoz
2011. dec. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régebbi, használtan: 6303 Classic (fontos, hogy nem az i-s változat, hanem a sima)

Újabb: C5-00 5MP


Mind a kettő részben fém burkolatú, így elég strapabírók.

2011. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Max árnak 30.000-t gondoltam ki. Rendben, lehet érintőképernyős is (: Csak nem nagyon értek a telefonokhoz, nem is ismerem a választékot, ezért kérnék segítséget. Köszi az eddigi kommenteket!
2011. dec. 12. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Huawei U8500 26 tmobilnál mongyuk érdemes rá felrakni egy cm7 et de ezt majd eldöntöd sztem így sem olyan lassú az msm 7227 azért meghajtja
2011. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Nokia 5230-am van már lassan a második éve. Kegyetlenül megvagyok vele elégedve, 4GBos Micro SDvel király, telepakolgatod zenével, filmmel, képekkel, és nem unatkozol. Én legalábbis megvagyok vele elégedve! Jó telefon. Alapból jár hozzá szürke, lila meg piros hátlap. újonnan 25körül mozog de használtam 15 körül kapsz már :)
2011. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja ezer bocsi nemolvastam el rendesen a kérdést

:D

2011. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de a válaszokat sem
2011. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

halascsávó semmi baj :D legalább jót mosolyogtam!

de köszi nektek!

2011. dec. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!