Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony ericsson xperia...

Van egy sony ericsson xperia mini pro-m amit 2.3.3-mas verziójú androidot tartalmazott nekem nagyon tetszett hogyha lezárom a telót akkor szépen sötétedik el?

Figyelt kérdés
kérte a telefon h töltsem le a 2.3.4-et letöltöttem egy kis ideig semmi változás majd arra figyeltem fel h csúnyán tűnik el a kép és ez engem zavar ezt be lehet állítani valahol? Ha igen hol vagy ez egy alkalmazás volt????
2012. jan. 4. 19:16
 1/4 anonim válasza:
nemtóómmm
2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem arra gondolsz h. úgy zárja le a képernyőt mint amikor a régi ezer éves tévét kikapcsolják ugye? úgy lehetne megoldani ha felraksz egy 2.3.3-as romot jobbat nem tudok
2012. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen arra gondolok de az h lehet h amikor már rajta volt a 2.3.4-akkor is így működött kb egy napig

és a 2.3.3-mat hol tudom letölteni vagy ezt a 2.3.4-et hol tom letörölni egy telefonos kb menyiért csinálja meg??

és így gari érvényes?

2012. jan. 4. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy odin nevű program csak azzal az a baj h. sztem csak samsungal működik ezért neekd mindenképp valami főzött romot kell felraknod h. 2.3.3-as legyen de ez elég bonyolult lesz bár vannak elég részletes leírások hozzá de am a gari akkor ugrik(kivéve ha visszarakod rá valahogy a gyárit) de lehet nemis ekkora baj lehet h. megvan bneki a módja h. 2.3.4 alól is előlehessen csalogatni ezt az efektet....prohardveren kérdezd meg ott tuti válaszolni fognak...am nekem xperia mini van a sima és ezis ugyanolyan lett a 2.3.4-el mint a tied de engem pl annyira nem zavar h. ezért képes legyek visszarakni a régebbi op rendszert...
2012. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!