Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyet vegyek nokia lumia 800...

Milyet vegyek nokia lumia 800 vagy apple iphone 3 (az iphone 4 nem tetszik külsőre)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 00:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mondtuk mi h csak az iPhone..
2012. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok h nem hallgattam rátok csak iszoyu csábito volt ez a nokia mivel az egyik legujabb termék,de nembAJ MIHELYT MEGJELENIK Megjelenik magy.országogy az iphone 5 megveszem azt
2012. jan. 20. 22:46
 23/30 blex ***** válasza:
te tudod, én bármikor a wp7-et választanám egy iphone helyett
2012. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy jó kis htc-t vegyél majd(androidost)
2012. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
a htc nagyon minőséges azt tudom, az oszt tarsamnak htc hd2 van és nagyon zsíír
2012. jan. 21. 19:39
 26/30 anonim ***** válasza:
de ha a legerősebb mobilt akarod akkor s2
2012. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Electronicperson ***** válasza:
figyu, ha nem kell a nokia add nekem. Adok érte 10.000 Ft-ot pluszban. nekem kell, sztem jó teló
2012. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
a nokiát a tesómnak fogom adni INGYEN :D
2012. márc. 10. 15:14
 29/30 anonim válasza:
Én 1 nap alatt úgy hozzá szoktam, mintha mindig is nokia lumiám lett volna. Nekem is nokia lumia 800-asom van és kékbe :). Nagyon tetszik megunhatatlan.... nem fagy meg semmi ilyesmi... semmi baj nincs vele! A képernyőjéhez meg szinte hozzá se kell érjek olyan jó az érzékelője. Nekem nagyon tetszik... én elsőnek iPhone 4-et akartam venni de nekem se jött be a kinézete inkább a lumia. Amúgy szerintem az egyetlen dolog, ami nehéz volt az elején, az az, hogy kell rá kakni dolgokat meg leszedni. Pl. zune progi nélkül 0 a telefon, de ha meg van a progi akkor tudsz rá tenni zenét, képeket stb. Az internet meg megy mint a villámcsapás úgy megy rajta. Szerintem eléggé egyszerű.... de azért még mindig nem untam meg.
2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Tegnap vettem a páromnak egy Lumia 800-ast.Én szívem szerint nem vettem volna meg a párom már régóta oda volt érte.Vélemény?

1.Nem lehet Bluetooth-on képet küldeni,sem fogadni.

2.Nem tudsz mp3 zenét a hozzárendelni a hívó félhez!Csak 40 másodperces mp3-at tudsz csengőhangnak beállítani!

Zune program nélkül esélyed sincs bármit is rátölteni a telefonra!Régi telefonokat rátoltad a gépre usb-vel,nyitott egy meghajtót azt ennyi.Ennél ha nincs egy kis számtech jártasságod,felejtsd el!Új telefon,visszafele fejlődik,és atom drága!1 nap alatt ennyi tapasztalat.Személy szerint én nem ajánlom senkinek!Magamnak nem vennék az biztos!

2012. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!