Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hete vettem egy Sony Ericsso...

2 hete vettem egy Sony Ericsson Xperia mini pro-t. Volt, hogy többször is kikapcsolt magától, nem értem hogy miért. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Először a térerőre gondoltam, mert voltam olyan helyen ahol nem volt, és azt hittem azért kapcsol ki...de van hogy reggel amikor felkelek, akkor is látom hogy ki van kapcsolva és kéri a pin kódot.

Mitől lehet ez? köszönöm a segítséget.


2011. dec. 31. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ténylegesen kikapcsol vagy a térerő hiánya miatt kéri a kódot amikor újra csatlakozik a hálózatra?


Beállítások - telefon adatai - állapot - indítás óta eltelt időnél mit ír?

2011. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha van rajta task killer akkor ott nézd meg mert valamelyiknél be lehet állítani h újra indítsa a telot.
2011. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: pin kódot kér, akkor ezt csak a térerő hiánya miatt csinálja?

Most indítása óta eltelt időnél 15 órát ír.

2011. dec. 31. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Te tudod mikor volt utoljára ez az eset, de úgy tűnik a 15 óra alapján, hogy a térerő hiánya miatt van.

Ha legközelebb ilyet csinál majd nézd meg a futási időt.


Ha zavar kapcsold ki a pinkód kérését.

2011. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Ha kikapcsolom a pin kód kérését, akkor legközelebb amikor nem lesz térerő, akkor mit fog csinálni?

Egyébként tegnap egy üzletben történt ez,hogy kikapcsolt valószínűleg nem volt ott térerő, azóta szerencsére nem csinálta.

2011. dec. 31. 11:34
 6/7 anonim válasza:
Nekem épp ilyen problémám van, 10 hónapja vettem, első időben volt ez a hiba, hogy beszélgetés közben egyszerűen megszakítja a kapcsolatot, pedig semmilyen gombot nem nyomok meg.Most ismét gyakran jelentkezik ez a hiba.Van valakinek ötlete? Egyébként nagyon szeretem, mert egy tünemény:)))
2012. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az új xperia mini-t 3 hónapja lehet kapni...
2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!