Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY ERICSSON XPERIA MINI...

SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO? Hibásak lennének?

Figyelt kérdés

Láttam ezzel a témával kapcsolatban sok kérdést és választ...

Az a gondom, hogy maga az eladó mondta el egy szóban a véleményét erről a telefonról: SZ*R. Nem ajánlja a megvételét. Nő vagyok. :) A nők úgy vesznek telefont, mint cipőt, táskát... ha nem tetszik, mehet a levesbe...

Én eléggé "régimódi" vagyok, és egyáltalán nem jön be ez a teljesen egy sémára épülő, egyforma telefon: érintőképernyős. Én jobban szeretem a nyomógombos, szép telefonokat (jelenleg egy Nokia C3-am van). Fent említett Sony Ericsson, mondjuk úgy, hogy kompromisszum, mert nyomógombos is, érintős is. Kicsi, de ezzel együtt viszonylag nagy kijelzős. Igaz, csöppet vastag, de tetszik.

Amikor a C3-at szerettem volna megvenni, akkor is azt mondták, gyári hibásak, nem jók, nem ajánlják... Tökéletesen elégedett vagyok vele ennek ellenére.

A sok rizsa után az egyértelmű kérdésem az lenne, van bárkinek is tapasztalata, akár hallomásból is, hogy ez a telefon hibás, nem jó... sz*r???


2011. dec. 30. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen... elfelejtettem, hogy nem az X10-re gondoltam. Hanem az újabbra.
2011. dec. 30. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél sima xperia mini-t.


Holnapig 35000 ft.


[link]


Nagyon jó egyébként mindakettő, a sima és a pro is.

2011. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az nem szar.


de a qwerty billenytyűzetet csak írásra használod, a menüben navigálásra nem. ezért ha nem írsz rengeteg sms-t akkor ajánalnám egy qwertz nélküli 3,5+ colos telót, azokat egyszerűbb kezelni. mennyi pénzed van rá?

2011. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját nemed járatod épp le. Nőként kijelnethetem, hogy NEM úgy veszek telefont, mint cipőt, vagy táskát, és végképp nem a küldeje miatt döntök egy mellett. Egy dolog, hogy a mini pro önmagában egy nagyon szép telefon, de én nem ezért döntöttem mellette augusztus végén, hanem, mert mindent megtestesített, amit egy telefontól elvártam, minőségben is, ráadásul elérhető áron. Akkor szerettem bele, mikor megláttam a specifikációját és az árát együtt :P Azóta nálam semmilyen téren nem jelentkezett hiba, az állítólagos "gyári hibák" sem - amik valóban voltak az első daraboknál, pl a ciripelés.
2011. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen telefonom van egy dolgot nem szeretek benne az aksiját de ez nem meglepő hisz android!


és amugyis azok az emberek honan tudják h. milyen a telefon szerinted mindet ki próbálják?

2011. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] 58500 webshopból jelenleg, én is ilyet akarok venni, csak még gyűjtöm a pénzt rá és eladom a nokiámat.
2012. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!