Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy ace-t vagy a...

A samsung galaxy ace-t vagy a SE xperia minit vegyem meg és miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mert én is mondhatom h. én nekem meg az öcsémnek ace van és nagyon szar de ezt mikor elolvasod gondolom te sem hiszed el nekem....ezért nem hiszem el neked mikor a minit fujjogják h. ez meg az aztmondta szar de furcsa h. konkrétumot soha nem hallok mert a hozzászólások lényegi része ennyiben kimerül h. "szar"...
2011. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem érdekel hogy elhiszed e vagy sem :) a kérdésre válaszoltam, miért hazudnék ??? nekem az miért lenne jó hogy félrevezetek egy totál noname embert hogy ne vegyen xperiát? gondolkodj már...én csak azt mondom amit hallottam. Nekem azt mondták hogy nem jó. Nem sokan...2 embertől hallottam és 1 azt mondta h nem jók a Se-k, legalábbis ő nem szerette.De majd a kérdező megnézi a boltban és eldönti hogy neki tetszik e.nekem mind1.
2011. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
értem akkor annyit tanácsolok h. legközelebb legalább valami halván okot vagy konkrétumot is mondj h. pontosan miért is nem jó vétel egy bizonyos dolog most nem csak a telókról beszélek mert értelmes emberek nem csak szaroznak hanem meg is indokolják h. ez és ez miatt.....mert ez az azt halottam a szomszéd feri bácsitól elég ciki sztem...
2011. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nemtudom miért nem jó indok neked az hogy ismerősök azt mondták h ne vegyek ilyen mert nem jó....
2011. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nekem legalábbis elég jó indko volt ahhoz h ne vegyem meg ...és örülök is h inkább az Ace-t vettem meg.
2011. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nőnemű vagy?
2011. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fontos ez?
2011. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
aranyos vagy:)
2011. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!