Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy ace-t vagy a...

A samsung galaxy ace-t vagy a SE xperia minit vegyem meg és miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
minit mert sokkal erősebb,szebb meg jobb
2011. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Acet mert a mini egy szar...mindenkivakinek ace van teljesen megvan vele elègedve (köztük ènis) viszont eddig 3emberrel beszéltem akiknek minijük van...hà mindenki azt mondta h nehogy olyan vegyek mert nem jò....mellesleg kicsi a kijelzője.am énis gondolkodtam minin de végül acet vettem és egyàltalân nm bàntam meg...
2011. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

kicsit uncsi már ez a "teljesen meg vagyok vele elégedve"

oké h. titeket nem érdekel a 720p-s folyamatos autófókuszos videofelvétel meg a beágyazott videók és flash tartalmú oldalak böngészése és az új 3d játékok meg a mobile bravia engine kijelző álltal nyújtott szebb kép és persze az android 4.0 de ettől lenne olyan szar a mini?? nőjetek már fel.....egy külömség van annyi h. nagyobb a kijelző az ace-n de a felbontás ugyanakkora és nincs mobile bravia engine kijelző vagy mongyuk nem toom h. belefordították e a kerneljébe mert akkor mongyuk van talán....

2011. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem meg te vagy kicsit uncsi hogy ennyire futtatod a minit...semmi baj az Ace-ez , tényleg megvagyok vele elégedve sajnálom hogy ez téged untat...És tényleg...kamerázni kamerával kell,játszani számítógépen kell,(mellesleg ezen is lehet játszani kit érdekelnek a 3D-s játékok),beágyazott videókat meg meg lehet nézni simán csak átmegy a videó "eredeti" oldalára...huuu deszar -.-'...
2011. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
igazán szánalmas érveket soroltál fel
2011. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
de am most komolyan ugye nem azt állítod h. az ace sokkal jobb többet tud bla bla mint a mini ugye ezt nem gondolod komolyan?? én világosan leírtam h a mini miben jobb miben fejlettebb miben nyújt többet te meg csak a szarozásig meg az ez nem kell az nem kell minek kell bele szarodat nyomod...de értelmeset nem írsz és tény h. bizony a mini sok dologban(szinte mindenben többet nyújt mint egy ace... ezért veszti létjogosultságát az ez szar ezt ne vedd hozzáállásod...
2011. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem szánalmas...igazak...Telefonálni kell a telefonon legfőképpen meg jó unaloműzőnek ha vársz a buszra..ezen kívül...oké net még nem árt ha van rajta meg fényképezőgép .Ezeket tudja a galaxy és még sokkal többet is..akkor meg?
2011. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
persze ehhez még csak ace sem kell amiket írtál erre kb bármelyik telefon megfelelő de voltaképpen akkor nem értelek a mini többet tud és olcsóbb mint az ace akkor most ezért szarabb?? attól h. te leszarod az alkalmazásokat meg az újabb fejlettebb szoftvert jobb hardvert és mert megvetted az ace-t és csak unalmat űzöl vele akkor milyen alapon szarozod le a másikat??? elmondásod alapján neked a legszarabb alsókategóriás android is megfelelő lenne akkor most téged az bánt h. a miniben többminden van?? ezért olyan qva szar h. nem lehet megvenni??
2011. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem mondtam h kuva szar...mások mondták nekem hogy nem jó. olyanok akiknek ilyen van.Ennyi.Nem vitatkozom veled.
2011. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
biztos nagyon érettetek hozzá akik aztmonták neked h. szar( ha egyáltalán mondták... én pedig nem vitatkozok veled pusztán csak meg szeretnélek érteni téged...tanulmányozlak téged
2011. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!