Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én nagyon kívángatok egy...

Badar Nikolett kérdése:

Ha én nagyon kívángatok egy érintőképernyős telefont 11 évesen és van egy két éves telcsim akkor nem tudom eldönteni hogy kapok-e érintőset?

Figyelt kérdés
Én már régóta hajtogatom hogy egy érintőképernyős telefont akarok kapni.És nem tudom eldönteni hogy tényleg kapok-e.
2011. dec. 23. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Retardált vagy?

2011. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Audi gépkocsit nem kívángatsz? A szüleid helyébe én nem vennék, de a régire is rátenném a kezemet.
2011. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne haragudj de 11 évesen még nem kell neked ,hogy érintőképernyős telefonod legyen... Ha a kétéves működik akkor az is jó még... ráérsz még, hogy olyan legyen. Nem kell minden kis 4.-5.-es gyereknek érintőképernyős vadonatúj hiper-szuper teló. Inkább játssz a számítógépeddel. Nekem is már egy 3 éves leharcolt telőm van és csak most jött össze hogy érintőképernyősöm legyen.

A másik két válaszoló (és egyébként kicsit én is) azon van kiakadva hogy mi a @@@@@@-nak még egy 11 éves gyereknek érintőképernyős teló? De ha a szüleid engedékenyek akkor próbálkozhatsz...

2011. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
beszélni magyar?
2011. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is korai még neked az új telefon... Minek.. Nekem is egy 6éves telefonom van. S elötte is 4-5 évig nyuztam a "régit.Mikor az tönkrement akkor is csak aksit kaptam.
2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Macs1209 ***** válasza:
De látom, net elé már odaengednek... NET + TELÓ 11 évesen oké, de minek érintős? Majd jól ellopják vagy megvernek érte, aztán nem lesz semmilyen, csak hosszú korházi kezelés wifi nélkül
2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről annyit,hogy:

Kérdezőnek:Milyen telefont kívángatsz?

Többi:Én 6 évesen kaptam telefont.

És végülis kaphatna,ha kihasználja.

2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!