Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud nekem ajánlani valaki egy...

Tud nekem ajánlani valaki egy androidos telót?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy új telót, de nem tudom milyen legyen. Mivel eddigi telóm érintőképernyős, ezért hogy valamivel jobb legyen, androidost akarok. Lehetőleg csajosat, pink, ezüst, fekete vagy lila színűt, amihez van USB csatlakozó a géphez, mert eddig még sosem adtak a telóimhoz. Ja, és 100000 ft alatt legyen.
2011. dec. 10. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első azért kérdezte, hogy mire használmá. A kérdés jogos, mert ha csak facebook-ozni akar, akkor semmi szüksége egy LG Optimus 3D-re. Valamelyik HTC-t ajánlom, mert úgy tudom, hogy csak a HTC gyárt fehér színű telefonokat. Árat nem tudok, de a GOOGLE a barátod :)
2011. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. (Amúgy én nem szoktam telóról facebookozni, nem azért kellene xD.)
2011. dec. 11. 20:45
 13/16 anonim válasza:
A SE xPeria X10 mini(pro), mindkettő van pinkbe is vagy Samsung Galaxy mini fehérbe. Ezek az olcsóbb kat. telók.
2011. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100 000 alatt csak LG Optimus 2X meg Sony Ericsson Xperia Ray ami prémium minőségű igényes telefon, esetleg Motorola Atrix, de az csak feketében van. De érdemes még 15 000 -et hozzárakni a 100-hoz, és annyiért már kártyafüggelten HTC Sensationt adnak, ami keresztbe lenyeli mindet, Iphone-t is, minőségben, és tudásban is. Én ism ost veszek telót karácsonyra, de ha nem jön rá össze a pénz, inkább várok rá pár hónapot, és a jobb HTC- t veszem, mint a Sony-t 80 ért meg az LG-t akkor már. De ezek is jók egyébként. Samu kerülendő szerintem meg az Iphone is. A két véglet, ezek nem érik meg.
2011. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Xperia Arc S, van fehérben is.
2011. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.

Tudod a telefont lehet mondjuk telefonálásra is használni.

2011. dec. 20. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!