Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó GPS programot androidos telóra (galaxy ace)? Lehetőleg beszéljen, de ami tényleg legfontosabb, hogy kevés helyet foglaljon.

Figyelt kérdés

Wareztól sem zárkózom el. Valamint ha valaki ért hozzá leírná hogy hogyan kell telepíteni? .. és beállítani.

Nagyon köszönöm :)


2011. dec. 4. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
iGO.
2011. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt nagyon tartalmas és bő választ. De komolyan. :)

További válaszok is érdekelnek.

2011. dec. 5. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az Igot akartam ajánlani, de ha bővebbet akarsz

akkor tessék.

Válogass:

[link]

2011. dec. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem galaxy ace-en már megy a sygic aura is , az elég látványos és van egy tört installer a neten ( kb 3.5MB) ami letölti az összes szükséges cuccot hozzá. De ha nem indulna el véletlenül (mivel elég komoly GPU igénye van),akkor marad az IGO amigo ,az tuti hibátlanul fut rajta,teszteltem több darabon már
2011. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!