Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud nekem ajánlani valaki egy...

Tud nekem ajánlani valaki egy androidos telót?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy új telót, de nem tudom milyen legyen. Mivel eddigi telóm érintőképernyős, ezért hogy valamivel jobb legyen, androidost akarok. Lehetőleg csajosat, pink, ezüst, fekete vagy lila színűt, amihez van USB csatlakozó a géphez, mert eddig még sosem adtak a telóimhoz. Ja, és 100000 ft alatt legyen.
2011. dec. 10. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Minek neked ilyen teló? Facebookozáson kívül használnád valamire?
2011. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Első: szerintem semmi közöd ahhoz, hogy mire kell neki. Arra költi a pénzét, amire akarja. Gratulálok, csak azért írsz egy kérdéshez, hogy kötekedj. Nagy intelligenciára vall.
2011. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez az!Neked mennyi közöd van ahoz hogy milyet és mire használja?Szánalmas.

Én a HTC Desire S et ajánlom mert gyors és lila színben kapható valamint nagy képernyője miatt.

2011. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2., a te válaszodnak aztán sokkal több értelme volt, mint az 1.-nek :D

Kérdező, vegyél ájfónt mer az trendi, és még fészbúkozni si tudsz vele.

#3, mutass már egy lila Desire S-t.

2011. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Első: szerintem semmi közöd ahhoz, hogy mire kell neki. Arra költi a pénzét, amire akarja. Gratulálok, csak azért írsz egy kérdéshez, hogy kötekedj. Nagy intelligenciára vall."


Mert nagyobb intelligenciára vall látatlanba ajánlgatni neki az 50-100000 forintos telefonokat, igaz?

Gratulálok.

2011. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mostanában hanyagolják az usb-s csatikat, mert a telefonok már mikro usb-sek, így egy madzaggal bármelyik telót használhatod.
2011. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

előzők:XDDDDD

de én egy se xperia mini pro-t ajánlok(az újabbat)

vagy esetleg egy lg optimus 3d-t,ami 100k alatt van,és 3d-s kétmagos mütyür.

2011. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
HTC Sensation, ha vastag vagy, esetleg Xperia Arc S fehérben, az elég nőies szerintem.
2011. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Galaxy S?

Desire?

Arc?

Esetleg 2X, de az a ratyi 2 magosok közé tartozik.

Vagy a Sensation - ez is 2 magos, de jobb.

Ezek jónak tűnnek szerintem.

2011. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Tegyél még 1 kicsit hozzá és 1 lg optimus 3D ára már ott volna ráadásul nem rossz teló én is olyat fogok venni
2011. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!