Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van, vagy...

Milyen telefonod van, vagy milyet szeretnél nagyon?

Figyelt kérdés

Lecserélnéd? Ha igen miért, és mire. Szereted? Mit utálsz benne? Linket kérek! Írjatok negatív és pozitív tapasztalatokat is!

Azért kérdezem, mert telefon választás előtt állok. Karácsony után lejár a szerződésünk a vodafonnál, és ki lehetne olcsóbban megint egy új telefont. 2 éve samsung corbyt vettünk ugyan ezzel a módszerrel, és már eléggé tönkretettem. szeretnék egy újat, mert már eléggé sz.arakodik az érintkezője vagy mi a fene. Köszi a válaszokat! 14/L


2011. nov. 23. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsung F400-as van

és egy Galaxy Note az álmom! (sajna az is marad)

2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most samsung galaxy minim van (2 hónapos, tehát nem cserélném le akkor sem ha megtehetném).

[link] .

2011. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most egy 10 hónapos Sony Ericsson Xperia X8-am van

[link]


de mivel lejárt a hűségnyilatkozatom (t-mobile) így már rendeltem is egy újat, kedden hozzák ki, újra xperiát választottam mert nekem nagyon bejött a sony androidos felülete. Most egy xperia ARC S-t vettem, és már nagyon várom h itt legyen :) [link]

2011. dec. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!