Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is jól el. Rontott...

Szerintetek is jól el. Rontották Nokia N9-et? :DD

Figyelt kérdés
MeeGo vagy milyen op rendszer.Vmi symbianos ..nem mondom mi..Hogy lehet elrontani egy ilyen erős telót?Semmi támogatás,semmi..Gondolom milyen app-ok vannak rajta..Lehet mondani hogy android fan vagyok,de azért ott pár 100x több app van :D
2011. nov. 22. 21:40
 1/4 blex ***** válasza:

Symbianhoz semmi köze.

Nincs rá annyi app, mint androidra, de azért fejlesztgetnek.

A semmi támogtást meg nem tudom, honnan szedted.

2011. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egyáltalán nem rontották el. A hasznos applikációk már előre vannak telepítve. Egy egyedi, különlegesnek mondható készülék, amely 5 év támogatást kap. Ezt hivatalos adatok erősítik meg. Továbbá sosem értettem, miért gondolja sok ember, hogy az Android előnye a sok százezer alkalmazás. Az Android egy jó rendszer, de ez legkevésbé sem az alkalmazások halmazának köszönhető. Minden százezerenkénti alkalmazás közül 99 990 csak szemét.
2011. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézd mialatt több száz programozó androiddal szórakozik,addig hány áll át symbianra? meg kit érdekel az 5 éves támogatás,mikor alig van rá app?Ez hülyeség..
2011. nov. 22. 22:03
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Például ha lenne pénzem, én tuti vennék egyet. Fontos, átlag felhasználók által gyakran használt alkalmazások MeeGo-ra is vannak, a nyávogós macskára és sok unanlomból, ki tudja kik által készített alkalmazásokra meg nincs szüksége egy értelmes embernek sem.
2011. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!