Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 hiba. Mi lehet a baj?

Lovas94 kérdése:

Nokia 5800 hiba. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
1 éve vettem egy nokia 5800-t.(főzött rom van rajta már régóta) Eddig semmi gond nem volt vele minden tökéletesen működött. Egyik nap nem akart bekapcsolni, ezért feltettem töltőre, semmi. Kipróbáltam ismerősöm aksijával azzal bekapcsolt. Vettem egy új aksit bele, azzal is bekapcsol, de tölteni nem tudom, és ha beteszem a telefonba elkezd melegedni. Ez még nem is lenne nagy baj, de az már furcsa, hogy kikapcsolt állapotban is forrósodik az aksi.(nem is hagytam benne) Mi lehet a baja?
2011. nov. 22. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tönkrement a töltésvezérlő.

Szervíz, ha nem éri meg akkor eladod alkatrésznek.

2011. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper:/ De imádom amikor valamire vigyázok mint a szemem fényére és egyszerűen tönkremegy. Bezzeg ha dobáltam volna meg 100x leejtem semmi baja nemlenne... Köszönöm a választ.
2011. nov. 22. 21:44
 3/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mellesleg igaz, mindig így van sajnos. Ha valamire vigyázol, tönkremegy más módon. Rakd vissza az eredeti szoftvert (vissza lehet) és mehet garira...
2011. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!