Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nem hiányoznak a...

Shadow00 kérdése:

Nektek nem hiányoznak a telefonok régi sokszínűsége?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy 3-4 éve még rengeteg fajta egyedi telefon volt mostmeg szinte ugyan olya és ugyan azt tudja mind!
2011. nov. 20. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Milyen hozzáértő emberek írkálnak ide..

#7, tisztában vagy vele, hogy a Galaxy Nexus jóval vékonyabb, mint az N9? Vagy neked az a jó, ha vastag? :)

2011. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már!

a nokia n9-et csak a nokiafanok dicsőítik!

150 ezret kiadni egy semmiért ?

150-ért veszek egy sgs2-őt (még marad is pénzem) és lesz olyan telefonom ami oda vissza keresztbe kasul megeszi az n9-et!

erről ennyit!

aztán le lehet hurrogni hogy a nokia így jó nokia úgy jó de az igazság az amit én írtam!

2011. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Beszarás :) Ráadásul úgy válaszolgatnak itt a különböző kérdésekre, mintha értenének hozzá. Szerencsétlen ember, aki nem ért hozzá, meg elhiszi amit írnak. Ezért nem érdemes itt gyakorin kérdezni ilyesmivel kapcsolatban.
2011. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt #11-re írtam, előző voltam.
2011. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nokia jelenleg egy kalap szar, aki ezzel nem ért egyet az csak egy fanboy.


N9 jó lenne, ha valami normális oprendszer lenne rajta.

De valószínűleg ez lesz az egyetlen MeeGo-s telefon, tehát k.rvára nem lesz rá semmi sem.


Mellesleg annyi pénzért Galaxy Note-ot vehetsz, és akkor már majdnem egy tablet méretű telefonod van.



A kérdés meg f.szság.

2011. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

kulturáltabban is lehet fogalmazni

és az n9 elég jól sikerült telefon nekem nincs vele semmi bajom.a mostani nokiámmal sincs baj és szerintem azzal sem lenne.

2011. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
és a kérdés szerintem is felesleges.még hogy hiányozna.
2011. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15: és mire mész a majdnemtablet-eddel, ha a zsebedben se fér el, arról nem is beszélnék, hogy hülyének néznek, ha egy tepsivel telefonálsz...mint régen az első rádiótelefonokkal, csak azok vastagok voltak, ezek meg szélesek...és nem csak a fanboyok istenítik a nokiát..én nem vagyok az, sőt samum van, de volt már nem egy nokiám, több érintős is, és semmi gondom nem volt velük...egyébként a kérdést én se értem, most is vannak egyedi telefonok...pont erről vitatkozunk, valakinek az android jön be, valakinek a meego. attól, hogy az android-os telókból van a legtöbb márka/típus, attól még ha nem olyat akarsz, van más alternatíva is.
2011. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy jó a lapáttelefon, 5,3 az már nekem is nagy, de az nagy felbontással, nagy kijelzővel, minden szarral együtt kerül annyiba, mint az N9, ami azért nem olyan jó annyi pénzért.


És az érintős Nokiák szörnyűek, nekem is volt, soha többet.

Vagyis soha az túlzás, mostanában a Nokia mintha kezdene megint jókat csinálni (hajlítható telefon, meg stb).

WP7-es Nokiákat már talán lehet majd jó telefonnak nevezni, a mostaniakat nem.

2011. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!