Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson neo vs nokia c7

14 éves srác vagyok kollégiumba megyek ezért szeretnék 3-4 évre egy jó telefont. Aki lebeszélne hogy drága annak előre szólok hogy céges lenne így mindkettőt 55 ezerért megtudnánk venni karácsonyra. Szerintetek melyik legyen az és egy kis indoklásra is kíváncsi lennék.


2011. nov. 19. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem is vitás!

Neo!

Mindenben jobb a c7-nél!

2011. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Esetleg azt letudnád írni hogy melyek a legnagyobb különbségek a 2 telefon között?

2011. nov. 19. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Neo. Normálisabb felbontású kijelző, erősebb hardver, jobb kamera, arról nem is beszélve, hogy az android tovább élvezi a támogatást mint a Symbian. Ez azért nem egy elhanyagolható dolog ha már hosszútávra tervez az ember.
2011. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is a Neo-t mondom. Minden tekintetből jobb a C7-nél! Az előttem szóló nagyjából leírta a lényeget.
2011. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várom a többiek véleményét is ;)
2011. nov. 20. 09:43
 6/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Furcsállnám, ha bárki is a C7-et ajánlaná. A Neo fölénye egyértelmű.
2011. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
C7! Sokkalta jobb a Neonál. Aki mást ír az vagy nem ért hozzá, vagy hazudik. A C7 szép, formás egyedi telefon és kap Windows Phone 7 frissítést is a hardwarere optimalizálva. És ha valaki, akkor a nokia tud egyedi és minőségi telefont csinálni! A C7 pontosan ilyen.
2011. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jé, egy C7 tulaj. Nézzük akkor:


Kijelző:

Neo - LED megvilágítás 3,7" 480x854 267ppi

C7 - Sima TFT 3,5" 360x640 209ppi

- Megszégyenítő vereség, egyértelmű Neo előny


Hardver:

Neo - 1GHz, 512MB RAM

C7 - 680MHz, 256MB RAM

Szintén ÓRIÁSI különbség


Akku:

Neo - 1500 mAh

C7 - 1200 mAh


Kamera

Neo - 5MP autofókusz

C7 - 8 MP

Az autofókusz előnye igen nagy, egyértelmű Neo előny


És ez még csak néhány adat. Akkor most melyik a jobb és ki nem ért hozzá? Szerintem máskor inkább meg se szólalj, a két telefon ÉG ÉS FÖLD!!!

2011. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

C7 - Sima TFT 3,5" 360x640 209ppi


A felbontás és a méret stimmel, csak nem tft hanem amoled kijelzője van.


kap Windows Phone 7 frissítést is a hardwarere optimalizálva.


Erről viszont egy linket jó volna látni. Lehetőleg megbízható forrásból legyen. Én akárhogy is kerestem, sehol nem írnak erről. Pedig ha megkapná akkor a jobb, telefonokkal meg elektronikai eszközökkel foglalkozó oldalakon kéne, hogy írják. Márpedig egy igazoló link nélkül ez csak üres duma.

2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, érdekes hogy valaki sokkal jobbnak gondolja a nokiát. Bár lehet igaza van mert én nem nagyon értek a telefonokhoz de a többség a neo-ra szavaz.

Persze akiknek van még hozzáfűzni valója arra is kíváncsi vagyok.

Még 1 kérdés: Én úgy tudom hogy a Neo-é is 8mp mert a prospektuson és a telenor honlapja is azt írja.... Vagy ez esetleg csak elírás?

2011. nov. 22. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!