Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Új telefonom lesz, és nem tudom melyik a legjobb. Az ár is mondjuk úgy fontos (domino-ban), de minden telefonra van mellette álló érv.

Véleményetek? Melyik éri meg, melyik a legjobb.


[link]

xperia mini pro: mellette szól a QWERTY billentyűzet. ellene a magas ára (nekünk kicsit magas :/ )


[link]

galaxy ace: szeretem a samsungokat. nagy méret, okos, csak kicsit gyengébb proci. nem akarom agyonnyüstölni a telót, de lehet sok veszteség a proci miatt?


[link]

xperia mini: emellett áll a kecsegető ára, a tudása ezért az ára. más nem nagyon


2011. nov. 11. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ace csak a nagyobb kijelzőben jobb, mint a 2 mini.

A proci nem csak gyengébb, hanem armv6-os, hosszabb távra inkább armv7 a jobb választás. A proci miatt ace-n nincs normális flash támogatás.

Minikben a gpu is jobb, kamera hd felbontású videófelvételt tud.


Esetleg ott van még az SE Live.

2011. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

" xperia mini: emellett áll a kecsegető ára,

a tudása ezért az ára. más nem nagyon"


Ja, persze...


Kijelzőméretet leszàmitva, az ace-t oda-vissza alázza...

2011. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A 3-ból, ha nem kell a qwerty akkor az xperia mini.
2011. nov. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ilyen árban már ot a ZTE Blade vagy a Motorola Defy!

A Defy re lehe Cyanogen mod 7 et rakni amitöl gyorsabb lesz és magyar!

2011. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
xperia mini és azt nem kell hackelgetni mert alapból van olyan gyors mint a blade vagy a defy cm7-tel
2011. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Mini és a Mini Pro a QWERTY-t leszámítva ugyanaz. Ha nem nyúzod a telót, akkor az Ace is jó választás, csak szerintem túl van árazva a képességeihez képest. Nyilván a Mini és a Mini Pro processzorilag jobb, valamint a videófelvétel is óriási különbségeket rejt. Csak ugye a parányi kijelző, nekem kicsi lenne. Íráshoz meg abszolút kényelmetlen.
2011. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az xperia minik a legjobb választás. a galaxy ace-t felejtsd el. A miniket egyik gyártó sem tudta leutnozni, szinte egyedi a piacon. Van galaxy mini meg ilyenek, de ebben a méretben nekik van a legjobb tudásuk. Nagyon gyorsak. A kamerájuk elképesztően jó. Gyönyörű képek, videók. Lehet kissebb a kijelzője, de így is kényelmes használni legalább is nekem. 187cm magas vagyok, gondolhatod nincs pici kezem. Szerintem megéri az árát. Nagyon is.
2011. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Csak ugye a parányi kijelző, nekem kicsi lenne. Íráshoz meg abszolút kényelmetlen."


Hát nekem 3 hete megvan az xperia mini-m, nem vettem észre, hogy parányi lenne, pedig 1 galaxy ace-t cseréltem erre, és olyan kicsi ujjaim sincsenek.


Szvsz csak megszokásból írja mindenki a SE telóknál ezt. Azt javaslom a kérdezőnek, hogy egy t-pontban próbálja ki mindhárom telót.

Én nem javaslom az ace-t, hiába a nagy kijelző (3.5), nagyon gyenge mindkét mini-hez képest.

2011. nov. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A Defy re lehe Cyanogen mod 7 et rakni amitöl gyorsabb lesz és magyar!"


Xperia mini-re is lehet, akkor gondold el, hogy milyen gyors lesz, ha már most is kib@szott gyors.

A zte-blade pedig ugyanúgy armv6, mint a galaxy ace, emiatt nem ajánlom már azt se.

2011. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenképpen a Mini Pro-t választanám. Álom telefonom volt, és mikor kiadták azt hittem kiugrok a bőrömből örömömben. Az új Mini Pro már tökéletesen mai igényekre van szabva, nagyon eltalálták, és nagyon gyors, kompakt készülék. Ha vársz még 1-2 hónapot, sokkal olcsóbban is meg fogod kapni, én is így jártam. De akármelyiket is válaszd, használd egészséggel! :)
2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!