Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az jó, hogy az SGS2-m 3500mah-...

Az jó, hogy az SGS2-m 3500mah-s aksival 8 órája üzemel, s 47%-on van?

Figyelt kérdés
Mert tegnap érkezett meg, s szerintem keveslem, bár 4-5 órát üzemelt úgy, hogy zenét hallgattam, böngésztem, s játszottam.
2011. nov. 19. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pár feltöltés kell az aksinak hogy elérje a maximumot. Amúgy meg olvasd el az utasítások között az akkura vonatkozókat, tartsd őket be, akkor nem lesz baj. Ha meg úgy is csak 1 napot bír, hát akkor meg egy fos és ennyit bír.
2011. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel jó nagy a képernyője meg 2 magos procija van hamar lemerül. Ha leirásában az volt hogy 4-500 órát kibír akkor se aggódj, mert az akkor van ha semmit nem csinálsz vele.
2011. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"zenét hallgattam, böngésztem, s játszottam"


És az akku közben mit csinált szerinted? Megmondom: merült. Ez a dolga. Amikor cseszteted a telefonod, az energia nem a semmiből, hanem az akkuból táplálja. Emiatt fogy.

Pl ha autózol, akkor a benzin fogy.

Olyan nincs hogy játszol a telefonodon és az akku nem merül.

2011. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a harmadik válaszólónak igaza van.
2011. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy merül az aksi, ha használom, ez egyértelmű.

Én azt kérdeztem, hogy teljesítményileg jó-e amit csinált.

2011. nov. 19. 18:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az 1. és a 2. válaszoló mondott jót inkább, de a pontok mentek.
2011. nov. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!