Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nagy tudású telefonok...

Milyen nagy tudású telefonok vannak, jó aksival?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Mini telefonom,ami 2-3 hónapos,alig használtam,szinte telefonálásra,néha mondjuk egy héten 70 percet hallgatok rajta zenét meg néha mondjuk hetente 20 perc net és olyan az aksija,hogy jó ha 1 napot ki bír,

ez normális?

Milyen olyan telefon van,amelyik nagyobb tudású,mint pl galaxy mini,de több napot is kibír az aksija,mondjuk,ha nem egész nap,de mondjuk ha egy nap 2-3 órát használom,akkor jó lenne,ha kibírna 3 napot.

Lg,samsung,Sony és Nokia telefonok a jobb márkájú telefonok,samsungokban most megrengett a a szeretetem,tapasztalatok?

jó lenen egy nagy tudású telefon,amelyik tényleg kibír 3 napot,ha sokat nyomod.

internet,zene,programok,sms,telefonálás,stb....


2011. szept. 9. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pl Defy


az bír 2 napot

2011. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az okostelefonokat naponta kell tölteni. Ha keveset használod, kétnaponta.

Amúgy sokmindent tehetsz, hogy lassabban merüljön, vedd le a fényerőt, kapcsold ki a wifit/mobilnetet/bluetooth-t/gps-t, ne futtass felesleges programokat a háttérben, és ne nézegesd feleslegesen. Esetleg romcsere.

Nekem a Blade főzött rommal 4 napot is kibír, de a biztonság kedvéért naponta töltöm (15-28 százalékot merül naponta, ebben bennevan kb 3 perc hívás, 1 óra mobilnet és fél óra játék).

2011. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy esetleg lehet kapni nagyobb kapacítású akksikat
2011. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
iPhone 4. Eddig nálam ez bírja a legjobban. Gyötrő egész napon használat mellett is 50% estére
2011. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jó,de nekem 20 perc facebookozás után 100%-ról mondjuk marad 30% ,most nem azért,de na ...

tudom nagyobb tudású,hamarabb lemerül,de azért biztos van valami olyan telefon,amelyik tovább bírja,nagyobb kapacitású aksi? nem hallottam még erről,de ez biztos jó és a blade rom csere is,köszönöm.

Mondjuk néztem az LG optimus 2x,tapasztalatok szerint hány nap alatt merül le?

ha használom is,én kb napi használatom:

2-3 perc telefon,1-2 sms,30 perc facebook,1 óra zenehalgatás,30 perc net,ez lenne az elvárásom,mondjuk egy telefonnal kapcsoltban,hogy ennyit kibírjon 1 nap és mondjuk csak 2-3 naponként kéne tölteni....

2011. szept. 9. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne, hogy ha nem lennél lusta és bevinnéd szervízbe, hogy kicseréljék az akkut???
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

és lehet,hogy alapból mindegyik akku ilyen,mi lenne ha okoskodás helyett inkább normális választ adnál?

szépen megkérdeztem,nem muszály rá válaszolni,

2011. szept. 9. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan okostelefon, ami ha "sokat nyomkodod" kibírja 3 napig. Ez manapság még kizárt. Nekem Galaxy Tab-om (is) van de az a 4000 mAh akkuval is csak 6-7 órát bír pedig egy laptopba is 4400-as akksi van, tehát a 4000 abszolút erősnek számít.
2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 17:05: Én is iPhone-t használok, de szerintem te nagyon túlzol... Nálam egész napos folyamatos használat alatt lemerülne 4-5ször is. Azt nehezen hiszem el, hogy a nap végére 50%-ra jut csak le...


De persze lehet, hogy neked más a használat mint nekem... Nekem pl. az alkalmazások használata jelenti ezt, amik bizony nagyon merítik.. :)


De ez igaz minden okostelefonra, naponta kell öket tölteni ha rendesen vannak használva.. ha csak telefonálásra akkor bírják napokra is.

2011. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyi használat mellett így lemerül akkor az akku szar. Ezen nincs mit szépíteni. Szóval még mindg nekem van igazam.

Egyáltalán bevitted már, hogy megnézzék??

2011. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!