Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace gyári új,...

Samsung galaxy ace gyári új, sérült aksival?

Figyelt kérdés
Előre bocsátkozom, nem igazán értek a telefonokhoz, ezt is kaptam.. a kérdésem az lenne, hogy a telefon új, fel is töltöttem már , miután megkaptam és lemerítettem.. eddig rendben volt minden, ma pedig már 4* magától kikapcsolt úgy, hogy nem csináltam vele semmit. egyik percben ránéztem az órára, fél óra múlva kikapcsolt. vegyek új aksit? van valami ötletetek?
2011. máj. 17. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

a telefon tök jó^^


ha csutkára merítetted az aksit az többet árt mint használ, ezeket az akkumulátorokat nem szabad teljesen lemeríteni és akkor töltöd mikor akarod és amennyi ideig akarod...


Garanciában visszavinném hadd orvosolják.

2011. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez inkább valami érintkezési hiba lehet szerintem. vissza kéne vinni
2011. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm a válaszokat, most kipróbálom a tesóm aksijával, hogy azzal mit művel.. :)
2011. máj. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!