Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges Sony Ericsson...

Lehetséges Sony Ericsson w200i telefonra úgy zeneszámot tenni, hogy ne foglaljon sokat (ilyen 5-6MB), mivel csak 128Mb os a memóriakártyám?

Figyelt kérdés
Valamilyen programra gondolok.Előre is köszi
2009. máj. 9. 13:09
 1/4 ToXeN válasza:

Át kell konvertálni 128kbps-re vagy kevesebbre...

Legjobb program talán az "Easy CD-DA Extractor", 30 napos próbaverziót le lehet tölteni (googleba megtalálod)...

-ToXeN-

2009. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy átlag zeneszám 3-5 MB-os, de ha kisebbre akarod, konvertáld át pl. az első kommentben megnevezett programmal.


Konvertálással valamennyit veszít a minőségéből, úgyhogy ha akarod, vegyél egy memóriakártyát a telódba.

2009. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem NOKIám van, ezért nem tudom biztosan, de asszem van valamilyen fájltipus (asszem ogg), amivel akár 7 órányi zene is fér.
2009. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csk hozzáfűzöm, nehogy 106 kbps alá konvertáld, csak ha nem vagy szarminőségőrült.

Szerintem jó a 120 kbps.

2009. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!