Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone letöltés hogyan?

Iphone letöltés hogyan?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Iphone4-et, de elég sok gondom van vele. Letölteni pl az App Store-ról csak úgy lehet, ha bejelentkezek az ID címemmel. Nagy nehezen megcsináltam, de el is fogadja, de amikor tölteném le ideiglenesen kirakja az ikont, majd ír valami olyat, hogy érvényesíteni, vagy regisztrálni kell a címemet. Erre a Rewiew-re lépek, és ott kér kártyaszámot meg stb. ha nincs bankszámlaszámom, mit tegyek? Légyszi segítsetek!
2011. nov. 6. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nos ez a dolog pofon egyszerű az iphoneoknál jailbreak-olni kell a mobilt és miután ez megtortént akkor a torrentről leszedett appokat már nyomhatod is fel az iphonodra androidnál pedig csak annyit kell tenni h. a telefonban bekell húzni egy pipát hogy elfogadja az ismeretlen forrásokat. Ha az iphonodat jailbreak-eled akkor elméletelieg elveszíted a garanciát hacsak vissza nem csinálod valahogy. Én androidot használok és tele van a gépem appokkal de mindez ideáig egyetsem vásároltam meg, a marketet azért használom h. lássam mik vannak aztán bepötyögöm h. ncore.cc és már le is szedtem android forever!!
2011. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ja és am a markethez is kell bankártya ha appokat akarsz megvenni marketről de ide azthiszem bármilyen kártya jó de ebben nem vagyok biztos mivel még nem kellett használnom
2011. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A legtöbb okostelóra vannak ingyen programok. Most mondhatnám, hogy a marketen a programok fele ingyé van, a fizetőseket meg neten letöltöm, de nem mondom, mert jönnek a fikázások, hogy mekkora egy tolvaj surmó sóher kötsög vagyok, hogy nem adok ki vakon többszáz (esetleg több ezer) Forintot egy appra vagy játékra, amire nincs garancia, hogy tetszeni fog!
2011. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem olvastam végig az összes választ, tehát ha valaki írta már akkor sorry!


Most a saját tapasztalatomat írom le, én is így csináltam: Amikor a regisztrációnál kéri az országot az Egyesült Államokat jelöld meg, ezután egy amerikai címet írj be, irányítószámnál egy 5-jegyű számot kell megadni és ha minden jól megy akkor amikor ki kell választani a kártya típusát ott lesz, hogy no card vagy valami ilyesmi azt kiválasztod és tudsz regisztrálni.

Remélem segíthettem!

2011. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!