Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone letöltés hogyan?

Iphone letöltés hogyan?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Iphone4-et, de elég sok gondom van vele. Letölteni pl az App Store-ról csak úgy lehet, ha bejelentkezek az ID címemmel. Nagy nehezen megcsináltam, de el is fogadja, de amikor tölteném le ideiglenesen kirakja az ikont, majd ír valami olyat, hogy érvényesíteni, vagy regisztrálni kell a címemet. Erre a Rewiew-re lépek, és ott kér kártyaszámot meg stb. ha nincs bankszámlaszámom, mit tegyek? Légyszi segítsetek!
2011. nov. 6. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs bankszámlád nyiss egyet. Mert az kelleni fog hozzá.
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Háát, ha nekem még egyszer valaki azt mondja, hogy az Iphone jó telefon, azt szemenköpöm, meg ki is röhögöm. Nem, hogy nem jobb a HTC-nél, de még egy lapon sem említhető vele... ÉS ha nem az enyémet adom meg, az gond?
2011. nov. 6. 16:13
 3/24 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2011. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jah,de nem bankkártya kell, henem hitelkártya szám. És mi az a security code? Gondolom valami biztonsági kódot jelentene, de az mi?
2011. nov. 6. 16:26
 5/24 anonim ***** válasza:
A kártya hátoldalán lévő 3 számjegyű kód, ja és csak dombornyomatos kártya jó.
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De akkor hitelkártya vagy bankkártya kell?
2011. nov. 6. 16:44
 7/24 anonim ***** válasza:
A bank kártya is tökéletes.
2011. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Oks! Tegyük fel van egy k&h-s bankkártyám, (Maestro)de nem dombornyomatos, akkor nem is tom használni? Most szerintetek, ez a telefon és egy lapátnyi szart is?
2011. nov. 6. 16:50
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy is csak a mastercard meg a visa a jó, de ezt nézd meg, ott ki kell lennie írva.
2011. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen, ezek vannak írva, de ha én bemegyek egy T-mobile üzletbe, és szeretnék venni egy telefont, akkor úgy gondolom, fel kellene világosítaniuk, hogy te hülye, csak akkor tudod a telefont használni hívásokon kívül másra is, ha van hitelkártyád, de az se mindegy milyen...

Szóval ha nincs ilyenem, akkor ennyi erővel kis túlzással használhatnék egy 3410-est is...Nem?

2011. nov. 6. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!