Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone letöltés hogyan?

Iphone letöltés hogyan?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Iphone4-et, de elég sok gondom van vele. Letölteni pl az App Store-ról csak úgy lehet, ha bejelentkezek az ID címemmel. Nagy nehezen megcsináltam, de el is fogadja, de amikor tölteném le ideiglenesen kirakja az ikont, majd ír valami olyat, hogy érvényesíteni, vagy regisztrálni kell a címemet. Erre a Rewiew-re lépek, és ott kér kártyaszámot meg stb. ha nincs bankszámlaszámom, mit tegyek? Légyszi segítsetek!
2011. nov. 6. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
amiekt írsz nem a telefon hibája hanem user error. am ingyenes proginál úgysem fog levonni pénzt, de Apple ID-hez kell bk szám.
2011. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de a HTC-m hez nem voltam hülye (user error). És bőven tudta ezeket, mint ez a fostalicska!
2011. nov. 6. 18:06
 13/24 anonim ***** válasza:
Kerek perec, így van. Bankkártya kell hozzá. Meg sok pénz... A használható appok fizetősek, és ha nincs jailbreakelve, akkor nem tudsz rá netről ingyen letöltött appokat telepíteni. Pont fordítva van mint a teheneknél. Először jól levágnak, aztán folyamatosan tejelsz. De persze nem nézik marhának a júzert...
2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

De egy megfelelően használt google is megoldja a problémádat:)


[link]

2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Azért az érdekes, hogy egyes embereknek mennyi pénzük van, hogy azon filóznak, hogyan töltsenek le programokat az Iphone-ra, a másik kategória meg azon filózik, hogy mégis holnap mit adjon enni a gyereke szájába mert annyi pénzük van, hogy épp kitartanak vele 1 hónapig!

A másik meg az, hogy ha ilyen alap dolgokat nem értesz, hogy az Iphone-ra hogy lehet letölteni az App Store ról hasonló módon mint Az Androidos mobiloknál Nekem X8 am van azt is kaptam ajándékba nagynénémtől szülinapomra és érdekes módon én egyből tudtam mindent nem egy bonyolult dolog az biztos, de ha net sincs rajta akkor sehogy se bírsz letölteni !!!

2011. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Igen, ezek vannak írva, de ha én bemegyek egy T-mobile üzletbe, és szeretnék venni egy telefont, akkor úgy gondolom, fel kellene világosítaniuk, hogy te hülye, csak akkor tudod a telefont használni hívásokon kívül másra is, ha van hitelkártyád, de az se mindegy milyen...

Szóval ha nincs ilyenem, akkor ennyi erővel kis túlzással használhatnék egy 3410-est is...Nem?"

Azok a T-be még mindig ott tartanak, hogy az akksit ki kell sütni szóval ne várj tőlük túl nagy felvilágosítást ilyen téren.

Utolsónak! Azok akik itt akarnak pénzt szerezni vagy munkát megérdemlik, hogy éhen haljanak, amúgy meg, ha ennyire nincs pénze minek fizeti a netet? De a lényeg az, hogy senki nem kérdezte a hülyeségeidet.

2011. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát ez röhej,hogy kiadsz egy iphone-ért százezreket meg még rákényszerit,hogy nyiss bankszámlát meg mobilinternetet!Amiért még neked kell rohangálni minden felé!Ráadásul kapsz ezen a pénzen erősebb mobilokat is amihez semmi nem kell és az első perctől lehet bármire használni!
2011. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok melyik telefon az amelyikre ingyen kapsz programokat... Vagy ha nem is ingyen akk mégis hogy szeretnéd kifizetni?
2011. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nokia N8-ra kapsz ingyen programokat!Ami a store-ba fizetős azt is meg lehet találni neten,a zömét!
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Hát ez röhej,hogy kiadsz egy iphone-ért százezreket meg még rákényszerit,hogy nyiss bankszámlát meg mobilinternetet!Amiért még neked kell rohangálni minden felé!Ráadásul kapsz ezen a pénzen erősebb mobilokat is amihez semmi nem kell és az első perctől lehet bármire használni!"

1: kinek nincs bankszámlája? a munkabért ugyanis valahova kell utalni, kivéve persze ha feketemunka..

2: a mobilinternet miért furcsa? ki vesz okostelefont mobilnet nélkül? feleannyit sem ér, mivel wifihez vagy kötve...

2011. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!