Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes megvenni?...

Szerintetek érdemes megvenni? És ha nem akkor mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Nokia C3as telefont szerettem volna nagyon karácsonyra, rózsaszínben. Láttam, hogy támogatja a facebookot, bővíthető memóriája van, és minden egyéb ami szükséges lenne számomra. De egyik ismerősöm lebeszélt róla (azaz még nem teljesen). Ugyanis azt mondta hogy a nokia felett elhaladt már a kor, meg a kijelzője sem olyan jó. Samsung Galaxy-t ajánlott, amit megnéztem , de nem hinném, hogy árulnak rózsaszínben olyat magyarországon.


Szerintetek érdemes lenne megvenni a Nokia C3-as telefont vagy inkább tudtok ajánlani valami mást?


És blackberry-t szeretnék lehetőleg olcsón és legyen rózsaszínbe.


Válaszaitokat előre is köszi!:)


2011. nov. 6. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A Nokia felett tényleg eljárt az idő, de a Samsung Galaxy-t nem is forgalmazták Magyarországon. Ezért azt kicsit nehéz lenne beszerezni. Esetleg a Galaxy mini ami van ebben az árkategóriában, és nincs is rózsaszínben de ez nem tudom miért számít.

Attól, hogy a Nokia felett eljárt az idő attól még veheted azt. Ha nem értesz annyira a telefonokhoz akkor szerintem jobban is jársz azzal mint egy androidos telefonnal.

2011. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!:)


igen a nokia valóban igen rossz lett egy android op rendszerű telefon sokkal jobb választás

szolgáltatónál nem hiszem hogy fogsz találni rózsaszínűt de vaterán,ebay-en vagy gsm boltokban biztos tudsz rá venni rózsaszín hátlapot

a galaxy k tényleg jók de nézz szét az xperiák körében is

2011. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

látom neked mindenen felül áll az, hogy rózsaszín legyen a telefon.

vegyél olyan samsung start, abból van rózsaszín burkolatú.

2011. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!