Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jók az okostelefonok?

Miért jók az okostelefonok?

Figyelt kérdés
Miért érdemes megvenni őket? Melyiket érdemes megvenni? Mit tudak az okostelefonok?
2011. okt. 31. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert okosak :)

Lehet bővíteni a tudásukat, programokat tölteni rájuk, mivel nyílt operációs rendszerrel működnek, korlátlan a lehetőség!

Én az androidos telefonokat javaslom, okosak, olcsóbbak is vannak közöttük...

2011. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a symbian operációs rendszerrel rendelkező Nokiák milyenek az androidosokhoz képest? pl.: Nokia c7
2011. okt. 31. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

a symbian egy elavult, lassú ,ronda , nem érintősre tervezett op.rendszer (bár az újabbak egy kicsivel jobbak)

elbújhat az android mellett!

2011. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

a symbian valóban halott, az új nokiák is már WP-vel jönnek.

attól okos, hogy ezerféle application van rá, gyorsan tudsz emailt, chatet, fotókat kezelni, tudsz netezni, meg még kb 2413 féle dolgot.

2011. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma az okos-telefon divatcikk és státusszimbólum, évekkel ezelőtt, amikor még csak Windows Mobile és Symbian futott az okos-telefonokon, akkor még az üzletemberek munkaeszközei voltak.


Véleményem szerint a Nokia C7-00 az árkategóriájában az egyik, ha nem a legnagyobb tudású készülék, elég csak megnézni a technikai jellemzőit és összehasonlítani más gyártók hasonló árú eszközeivel. (Személy szerint ilyet vennék most, ha nem lenne kifogástalanul működő mobiltelefonom.)

---

Megj.: a Symbian egyáltalán nem halott, elavultnak tűnhet, de nem az (a látszat néha csal), egyáltalán nem lassú és főleg nem használhatatlan, különben nem is lenne máig az egyik legnépszerűbb és legelterjedtebb rendszere a felhasználók körében. Nincs akkora marketing gépezet, hype mögötte, mint más rendszerek esetében és ezért nem gyűlnek köré a megszállott, már-már vallási fanatikusnak tekinthető csoportok.

2011. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg pontosan ,hogy a NOKIA körül vannak "megszállott, már-már vallási fanatikusnak tekinthető csoportok." Nem a symbian miatt.Túl sok az elvakult NOKIA rajongó akik még ragaszkodnak a márkához, de be kell látni,hogy a symbian halott!!! Talán most a Mee-go -val visszavághat a nokia! a másik baj a nokiával,hogy nagyon drága. ár érték arányban nem a legjobb!
2011. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyet értek a 10:28-assal!
2011. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a Symbiannal még 2016-ig támogatott lesz.Az érintőképernyővel sincs semmi gondom,nem tudom kinek mi a problémája vele!?N8-at használok 7 hónapja és semmi gondom nem volt a telefonnal és a Symbiannal sem.A tinik van kitalálva az Android,mert annyi használhatatlan app van rá,hogy az csak a hülyéskedésre való!
2011. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én androidos telefont vettem (Sony Xperia x8), de annyira megbántam, akkora egy sz.r...........
2011. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!