Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlotok? És...

Milyen mobilt ajánlotok? És nektek milyen van?

Figyelt kérdés

szval kb 1hónap múlva kapok újat.Most ilyen kőkorszaki téglafonom van,ami lassan állandóan töltőn él(siemens A50).Nem nagyon értek a mobilokhoz,ezért kérem a segítségeteket.Szeretném ha lenne benne:infra,bluetoth,kamera(amivel normális kép készül).A mekkora kamera jó?És a felbontás?

Lényegében legyen benne alap dolgok és kb. 25-35000Ft körül gondolkodok.

Nézelődtem már,nekem a Samsung SGH-D900i és a LG Shine tetszik,ezekről mi a véleményetek,tapasztalatok?

Mit ajánlotok?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. máj. 1. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Nokia E51 a magán. Nagyon jó kis okostelefon!

A cégesem pedig: Nokia 6300.

2009. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nokiám van 6300.

nokiát ajánlanám.

2009. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

[link]

alul vélemények!

2009. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

A samsung SGJóH-D 900i szerintem nagyon jó választás, szerintem azt vedd meg.

Eleget tud és jó árban van.

Nekem sony erisccon 630i-m van, jó telefon, csak gyenge a kamerája és nem csúsztatható, az most nekem is nagyon tetszik. :)

2009. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit elírtam a telefon márkát, bocsi. :)
2009. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Nekem is nokia 6300 van! Nagyon szeretem! Nekem már volt minden típusú telefonom és a nokiával vagyok a legjobban megelégedve!
2009. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nokia 6233 több mint két éve megvan és meg vagyok elégedve vele, tudja amit kell és jól működik.
2009. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az Lg Shine gyönyörű telefon, és sztem tetszene neked a tudása miatt is, viszont nagyon gyakran meghibásodik:

lakótársamnak van ilyene és egyszer vmi elállítódott benne, mert nem kapcsolódott a szolgáltató hálózatára, de aztán megcsinálták. Emellett egy ismerősöm mesélte, hogy előfordult, hogy ő a sajátját egyszerűen csak letette az asztalra, mire kikapcsolt. Párom kollégái között is vannak olyanok, akiknek van és panaszkodtak rá. Emellett gyűjti az ujjlenyomatokat is..:D Viszont még egyszer mondom, szerintem nagyon szép, nagyon elegáns telefon: a Bluetooth gyors, visz zenét, képeket és játékokat is, emellett pedig a telefon memóriája bővthető microSD-vel. Természetesen van benne kamera, amihez van vaku is, zenelejátszó is található benne, de még nem 3G-s, ha téged esetleg motivál ez a szempont is.

Én jelenleg egy V640i-t és egy Samsung E250-et használok, ami a D900i-nek egy olcsóbb kiadása. Nekem bejönnek. :) Amit nagyon ajánlok: www.mobilarena.hu Érdemes megnézni, megkeresni egy-egy telefon tesztjét. Én annak idején ez alapján döntöttem a G502 és a V640i között :)

2009. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3110 classicom van jo telo szerintem
2009. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Samsungot én a helyedben nem vennék...:P Sajnos, -lehet hogy ez csak a személyes véleményem- elég komolytalannak tartom a termékeit, mert már 2-3szor is megszívtam velük. :P Én neked minden képpen Sony Ericsson ajánlanám, mert strapabíró, és nem megy tönkre 2 hónap után- mint a samsung. Amúgy nekem Sony Ericsson W200 van, nem drága telefon, de sztem megéri. Az egyetlen szívbajom vele, hogy nincs blutouth-a...:P
2009. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!