Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki csalódott rajtam kívül az...

Ki csalódott rajtam kívül az iPhone 4S-ben?

Figyelt kérdés
Nem flamet kérek,hanem,hogy tudjam mennyien csalódtak a minimális újításokban
2011. okt. 5. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.


Óó, ha én hülye vagyok, akkor te mi is? Ezt pontosabban kifejthetnéd..

Szóval.. ha értelmezed, hogy mit írtam, akkor olvashatod, hogy írtam, hogy Steve nem foglalkozik a céggel, vagyis már nem az övé, de még mindig ott dolgozik, szal..

Ha nem lógtál volna az órákról, akkor még értelmezni is tudnál. Olyanba ne köss bele, amihez nem értesz. Amúgy meg nem mondanám magam Android fan-nak, inkább iPhone hater-nek. De te is ész nélkül használod a telefonod, látszik. Meg azért, ha utánanézel, hogy mi is van a telefonokkal, akkor észreveheted, hogy valós tényeket írtam le. Mivel idáig az Apple mindig jobb telókat adott ki, s 1 időbe telt a többieknek ezt behozni. Valld be, hogy anno volt jó az iOS. Mivel már túlfejlődik minden, ezért minden gyártó verseng, de most, ha az Apple ezt akarja bedobni erre az évre, akkor körberöhögöm őket, mert ez inkább vicces.

2011. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó kis marketing...Most alig újítanak (pedig tudtak volna többet is) és majd jövőre bevezetik azt amit már most is tudtak volna csak nem tették és nagy durranás lesz
2011. okt. 5. 20:45
 13/18 anonim ***** válasza:

azért mondjuk a 2 magos processzor várható volt. 8mpx kamera is. A Siri eléggé feldobja, a dolgot, de minek ennél több ?

ezért nem kell teljesen ujratervezni egy telefont.

2011. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért gondolom kezd unalmassá válni az iPhone skin. Főleg az, hogy így nagyon szerintem nincs megkülömböztetőjele. Így bárki mondhatná, hogy 4S-el rohangál, közben csak sima 4 volt, s így kaszálnak nagyokat.
2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A Siri-vel FŐLEG a vakokat célozták meg,de amúgy tényleg jó ötlet.A konkurencia is próbálkozik,de azoknak még kell fejlődni.
2011. okt. 5. 21:27
 16/18 Takumi ***** válasza:
Nem csalódtam, a külső szubjektív(szerintem szép), a hw meg BŐVEN elég. A kamera csináljon normális képet, a siri nem tudom mennyire lesz nálunk életképes, ettől függetlenül élég ígéretes. Akik itt sirdogálnak, hogy csalódtak, fogtak valaha kezükben akármit ami Apple volt, vagy csak beböfögték? Az iOS még mindig nagyon jó. Nem kötelező beszállni a Ghz/mag növelésbe, nem attól lesz gyors/jó 1 telefon.
2011. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez is két magos...Amúgy szerintem ponthogy felesleges,mivel eddig is minden smooth volt
2011. okt. 6. 14:25
 18/18 Takumi ***** válasza:
100%
De a rendszer is optimalizálva van + valószínűleg ki is használja. Nem úgy mint az androidok.
2011. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!