Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki csalódott rajtam kívül az...

Ki csalódott rajtam kívül az iPhone 4S-ben?

Figyelt kérdés
Nem flamet kérek,hanem,hogy tudjam mennyien csalódtak a minimális újításokban
2011. okt. 5. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ÉN NAGYON NAGYOT CSALÓDTAM :'(
2011. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit én is csalódtam benne:( Egyébként az új iPod Touch-ról valaki tudna egy magyar oldalt adni amiben leírják a következő generációs változatot?
2011. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem maga a teleon esett át nagy változtatáson, hanem az IOS 5 dobja fel nagyon a 4S-t. Várható volt, hogy ugyan úgy fog kinézni mint a 4. Bár személyesen jobban kedvelem a gömbölyű formát, ezért tartom a 3GS-t:) összesítve csak kicsit csalódtam :)
2011. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát nagyon ratyi. Sokkal többre számítottam. Így nagyon szerintem már nem fogják behozni a "jó telók" kategóriát, mivel ilyen telefonokat már Androidosban is látni régóta.

Szóval meglátszik, hogy Steve alig foglalkozik a céggel.

2011. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 csapacsupa ***** válasza:
55%
A nagymamám csalódott. Azt hitte feljebb viszik a nyugdíját, erre csak egy iPhone 4S jött ki. Nagyon kiborult.
2011. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én nagyot csalódtam :( nem fogom lecserélni az i4-emet erre mert nem éri meg
2011. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:37


Te most vagy nagyon hülye vagy, vagy csak androidfan... Ja bocsi, az ugyan az :)

Steve már nem az Apple vezetöje nagyokos.



Én nem csalódtam benne... Hiszen 4S esetében számíthattunk rá, hogy kinézetben nem fog változni. A belseje változott jó irányba, amiben nem csalódtam.

Pénzem meg úgysincs rá :)

Elboldogulok a 3GS-emmel..

2011. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mint mondtam flame nem kell,kedves előző :) ennyi erővel az iPhone fan is = a hülyével,szóval hanyagoljuk


Szerintem összefoglalva ez a 4S csak nagyon durva grafikájú játékok miatt kellett

2011. okt. 5. 17:46
 9/18 bp1985 ***** válasza:
Valamivel jobb, de nem tettek bele olyan hw-t, ami más telefonba még nincs. Ennél azért többet vártam volna. De majd megnyomkodom, de csak kiváncsiságból, cserélni nem fogom a htc-t rá, az biztos.
2011. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szegény... Remélem lemossák majd azt az android szagot róla miután megnyomkodtad :S
2011. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!