Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g 8gb vétel? (Többi lent)

Iphone 3g 8gb vétel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hali.

Szeretném segítségeteket/véleményeteket kérni. Megvenném egyik haverom Iphone 3g 8gb-ját 40.000 Ft-ért. 1.5 éves. Főként a wifi, és a számomra nagynak számító kijelző miatt venném meg, de tudom, hogy gyakori hiba, hogy a wifi antenna meghal, vagy kisül az ezért felelős alaplapi chip (ha jól tudom). Szerintetek mennyire lenne biztonságos a vétel ilyen szempontból? Ha tönkre menne a wifi, akkor értemét vesztené a vételem.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben ennyiért tuti nem venném meg.


Egyrészt azért, mert 1 és fél éves már, tehát használt rendesen.

Másrészt pedig 3G, amit már nem nagyon fognak támogatni.... A 3GS az amit még támogatnak..

Harmadrészt csak 8GB-os.


Szerintem nem éri meg... 50-60ezerért kapsz fél éves 3GS-t is akár ami 16 GB-os is lehet...

2011. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezerszer jobban megéri minthogy újjonan vegyél valami fost (mert annyilért csak az van) És egy iphonnál csak ge yújabb iphone a jobb, ezt vésse mindenki az agyába, mert a telót nem a papiron való tudását kell nézni, hanem a minőséget, és a KEZELÉSI ÉLMÉNYT!
2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó hol tartassz? csak egy újabb van ennél? szerintem lassan már 4 lesz, ha kijön a 4s és az 5 :D mellesleg tényleg nem éri meg, 3gs-t vegyél, nekem volt már wifi hibás 3g-m még tavaly, azóta 3gs 32gb-m van, és meg vagyok vele elégedve.
2011. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát én is szivesebben tartanék a kezemben egy 3gs-t mint egy 3g-t de a helyzet, hogy amikor veszem (karácsony), kb 40-45 lesz rá a keret.. reménykedem, hogy az új 5-ös iphone kicsit lejjebb viszi a 3gs árát.
2011. okt. 4. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit mert esni fognak a 3gs-ek árai. A 3g-t NE VEDD MEG SEMMIKÉPP mert azzal fogsz szembesülni h az első app amit letöltesz az itunesből közli, hogy az általad használt iOS verzión már nem indul el. Ha meg az ember kiad x pénzt egy telefonért akkor nem örül az ilyeneknek. Ráadásul az utolsó iOs frissítés sem oldotta meg teljesen a belassuló iP. 3g-k problémáját. Szerintem ha csak netezni kell jobban jársz egy újabb generációs iPod touch-al, ha telefonálni is akkor meg várj egy pár hónapot és akkor egy 3gs-el.
2011. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizony már leírtam az elsö válaszban is, hogy a 3G-t így nem éri meg semmiképp.. Eleve a támogatás hiány miatt se.


Amúgy meg egyelöre nincs iPhone 5, hanem 4S-t mutatták be tegnap.

2011. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, akkor 3g semmiképpen... Főként a wifi, és a nagyobb kijelző miatt kéne, akkor gondolom erre megteszi a Touch is.. Remélem azoknál nincsen wifi probléma (a 3. generációt is beleértve)...
2011. okt. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!